#Biznes
Udostępnij
Udostępnij
18

Elektryczny autobus od Ursusa

Na Międzynarodowych Targach Transportu Publicznego w podwarszawskim Nadarzynie firma Ursus Bus przedstawiła swój najnowszy autobus elektryczny. Pojazd dostępny jest w wersji 12-metrowej albo 10-metrowej. Na pokładzie zmieszczą się maksymalnie 82 osoby.

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (42)

  ~taka prawda do ~felek: Tak to dla naszego dobra! Bo nie da się w XXI w. produkować sprzętu metodami i poziomem technicznym odpowiadającym połowie XX w.! Obecny Ursus choć nie jest idealny ale produkuje na powierzchni zajmującej 10% tego co warszawski i zatrudnia kilkaset osób! A warszawski musiał upaść bo nie było siły na zmianę podejścia ludzi a szczególnie kierownictwa do nowoczesnej produkcji! Firma w której pracuję współpracowała z warszawskim a teraz z lubelskim Ursusem to mam trochę wiedzy na ten temat.
  1 kwi 22:19 | ocena: 64%
  Liczba głosów:17
  64%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~felek : kiedy jadę pociągiem i patrzę co pozostało dziś po gigantycznej polskiej fabryce traktorów, to za każdym razem łza mi się w oku kręci. Obce, polskojęzyczne media, które się na stałe w Polsce zainstalowały i których jest na polskim rynku mediów nadal około 90% robiły kisiel w polskich głowach, że to wszystko dla naszego dobra, w imię demokracji, reprywatyzacji itd....
  1 kwi 18:30 | ocena: 67%
  Liczba głosów:106
  67%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~kok : Po 1989 roku po dojściu do władzy styropianowego elementu, biznes zachodni woził ich po dobrych hotelach a ci myśleli, że tak wygląda kapitalizm. Mało gramotni w temacie gospodarki, uwierzyli i efekty mamy. Nie ma co narzekać na kapitał zachodni że wchodził rozpychając się i kiwając dyletantów. Trzeba też przyznać, że prawie wszyscy chcieli tego kapitalizmu.
  1 kwi 19:18 | ocena: 70%
  Liczba głosów:65
  70%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy