#Biznes
Udostępnij
Udostępnij
1
Umieść na stronie

Reforma zdrowia spowoduje wydłużenie kolejek?

Reforma systemu ochrony zdrowia ministra Konstantego Radziwiłła to rewolucja nie tylko dla publicznej służby zdrowia, ale także dla prywatnej. – Przez ostatnie 25 lat sektor prywatny i publiczny dobrze się uzupełniały – mówi Anna Rulkiewicz, prezes zarządu Lux Med. Obawy budzi przede wszystkim rezygnacja z procedur planowych i jednodniowych, które rozwiązywały proste problemy pacjentów. – Jest duże ryzyko, że pod tym kątem będzie gorzej – dodaje.

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (12)

  ~amik do ~ree: żeby nie stało się nic złego to Radziwiłł powinien być odstawiony na boczny tor ,to co czyni PIS to szkoda dla wszystkich obywateli gdyż PIS i rząd nie liczą się z narodem ,lekceważą nas ,znieważają a wykorzystując naszą niemoc w stosunku do nich okradają nas i chcą totalnie zniewolić ,chyba ,że cały naród się ocknie i się sprzeciwi tej tyranii,bezwzględności i pogardy dla narodu
  wczoraj 08:39 | ocena: 86%
  Liczba głosów:22
  86%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~pp : Już tak jest ,w poprzednich latach konieczna wizyta u onkologa była obowiązkowa co kwartał a teraz jest za rok -po którym można już nie żyć.Chyba o to chodzi rządowi,będzie mial więcej kasy i mniej ludzi do leczenia.To przykre.
  28 minut temu | ocena: 100%
  Liczba głosów:8
  100%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Zbigniew Chrzanowski do ~amik: Do~ amik---Słuzba zdrowia dla narodu była w czasach komuny , dzis to firma zarabiajaca na narodu chorobach ,leczy sie tych ktorzy maja pieniadze i płaca od reki do kasy szpitala ,przecietny pracujacy Polak gdy powaznie zachoruje ,skazany jest na cierpienie i rychła smierc .Przemowy i obiecywania to tylko popis kolejnych od1999 roku ministrow zdrowia w tuszowaniu zapasci .
  31 minut temu | ocena: 77%
  Liczba głosów:9
  77%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy