#CNN
Udostępnij
Udostępnij
6372

Barack Obama podziękował Michelle Obamie. "Jesteś moją najlepszą przyjaciółką"

Barack Obama wygłosił dziś w nocy swoje ostatnie przemówienie jako prezydent USA. W pewnym momencie zwrócił się do swojej żony Michelle Obamy, na co sala zareagowała burzą oklasków. - Przez ostatnie 25 lat byłaś nie tylko moją żoną i matką moich dzieci, ale także moją najlepszą przyjaciółką. Wzięłaś rolę, o którą nie prosiłaś i wykonałaś ją z wdziękiem, stylem i dobrym humorem - powiedział Barack Obama.

(dp)

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (53)

  ~mmm : piękne foto..piękna para...fntastyczna kobieta...
  11 sty 17:05 | ocena: 100%
  Liczba głosów:6
  100%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Hanys : Może i z humorem ale Afryce, Azji , Jugosławii, do śmiechu nie było i długo nie będzie Ich uciechą jest że ich kat musi odejść, i liczą że na tym stanowisku zadomowi się człowiek Taki ludzki nie opętany kradzieżami poprzez mordowanie całych narodów
  11 sty 12:16 | ocena: 70%
  Liczba głosów:27
  70%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~konstef : Uwazam,,ze to dobra wiadomosc, ze ten pan coraz bardziej bedzie znikal z mediow. Nie bede tesknic za nim. Nawet jego lzy powoduja u mnie zazenowanie. Ciekawe, jak nasi z wladzy zareagowali na te lzy. Ale chyba dobrze bo to amerykanskie,,Pamietam jak plakala Mogherini przy jakim tam wydarzeniu,a nasi skrytykowali,ze sie nie nadaje, bo za miekka i inne takie. Podziekowal najlepszej przyjacolce, bo chyba tak bylo. Tylko ,abh ta przyjaciolka nie chciala za 4 lata zrobic odwrotnie.

  11 sty 12:14 | ocena: 100%
  Liczba głosów:37
  40%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy