#DeutcheWelle
Udostępnij
Udostępnij
243

Uchodźcy nielegalnie zajęli czterogwiazdkowy hotel w Atenach

Nielegalnie zajęty czterogwiazdkowy hotel "City Plaza" w Atenach stał się domem dla wielu uchodźców żyjących dotychczas na ulicach. To jednak tylko nasila coraz bardziej wrogie nastroje wobec imigrantów.

(NZ)

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (599)

  ~spak : jakim prawem i dlaczego nie są deportowani tam skąd przybyli jeśli na takie zachowania pozwolimy że ktoś wejdzie do naszego domu i go tak sobie zajmie !! każdy kto wchodzi nielegalnie powinien być deportowany może w ten sposób należy pokazać że u nas obowiązują jakieś prawa które należy przestrzegać a tak wchodzą siłowo niszczą granice atakują ochronę granic a teraz zajmują hotele czy tak powinno być niech ktoś od nas zajmie im hotel albo nielegalnie przekroczy granice???pomagać należy ale na takie bezkarnie zachowania
  9 gru 16 10:40 | ocena: 98%
  Liczba głosów:1219
  98%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~marzan : Na szczęście w Polsce zbyt wielu pustych hoteli nie ma i nikt nam w nich szanownych imigrantów nie zakwateruje. My własnych bezdomnych nie mamy po prawdzie gdzie ulokować i co rusz media epatują widzów filmikami o jakiejś rodzinie wielodzietnej, gnieżdżącej się jak nie w baraku czy walącej ruderze, to wręcz w chlewiku czy garażu. I póki tak to wygląda, póki się z najniższej pensji Polka z dzieckiem nie jest w stanie utrzymać przy życiu - bo mieszkania nie wynajmie i z zimna zdechnie - póty gadanie o przyjmowaniu do Polski jakichkolwiek uchodźców jest bez sensu. Nie ma moralnego prawa pomagać obcym rząd, który swoim nie pomaga.
  9 gru 16 12:38 | ocena: 98%
  Liczba głosów:582
  98%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  tw 1x : Zaprawdę powiadam Wam, że tak będzie
  Nowi obywateli UE z Bliskiego Wschodu wykształceni, cywilizowani i wykwalifikowani. To oni tchną nowe życie w przemysł, gospodarkę i technologie. Wyciągną nas ze stagnacji finansowej i społecznej, a przede wszystkim wniosą nowe pomysły na liberalny raj na ziemi, akceptujący innych, uczący pluralizmu i poszanowania wolności religijnych.
  Przyroda nie zna litości , gatunki agresywne i rozmnażające się w szybkim tempie podbijają ekosystem , rugując dotychczasowych mieszkańców .Do aktualnie rządzących Europa nie dociera oczywista prawda , tkwią w tym swoim próżniaczym bycie .
  9 gru 16 10:05 | ocena: 92%
  Liczba głosów:688
  92%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy