#Fakt
Udostępnij
Udostępnij
245

Ile pieniędzy wypada włożyć w kopertę na wesele?

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. A wiadomo, że nie ma dobrego ślubu bez hucznego wesela. Najlepiej w pięknej restauracji i w towarzystwie kilkuset gości. Jakie koszty pochłania organizacja takiej zabawy? Ile pieniędzy wypada włożyć w kopertę? Sprawdź.

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (27)

  ~john : polaczkowate buractwo, widzial ktos, ze w niemczech, anglii, francji i innych cywilowanych krajach dawc takie prezenty? 100€ to max czyli 3-4 godziny pracy, w polsce wszystko sie musi zwrocic! nie stac cie to nie rob wesela, a nie robisz na 200 osob i skomlesz o jaluzne ! glupie polactwo, zapoycz sie w prowidencie a daj - a i tak ci doopsko obrobia :D
  8 sie 16 16:45 | ocena: 91%
  Liczba głosów:12
  91%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Ela do ~Tolka: Niestety potwierdza się ta reguła. Ale moje przemyślenia ile powinno się przekazać Państwu Młodym w prezencie odnosi się zawsze do dawanych prezentów komunijnych. Komunia święta to jest uroczystość 9 latka, a wszyscy mówią o prezentach za kilka tysięcy złotych. Wesele to uroczystość dwojga młodych ludzi na stracie wspólnego życia. Młodzi urządzają przyjęcie i oczywiście nie liczą na zwrot, natomiast goście otrzymują zabawę do rana, muzykę, alkohol i często nocleg w hotelu na koszt Państwa młodych i poprawiny. Komentarze, że dam 400 zł od Pary są żenujące. Idą na komunię na kilka godzin i dają laptopa za 2,5 tys. i nikt nie jest zdziwiony.
  17 cze 16 14:19 | ocena: 71%
  Liczba głosów:7
  71%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Aginka : Też uważam, że kwoty są zbyt wielkie. Dlatego żeby uniknąć zakłopotania i sytuacji, że ktoś nie będzie mógł pozwolić sobie na to by włożyć mi do koperty niewiadomo ile, postanowiłam na mój własny ślub przygotować listę wymarzonych prezentów ślubnych online. Goście będa mogli w ten sposób kupić mi prezenty, ale takie jakie chce i w ich zasięgu finansowym. Mi odejdzie kwestia co zrobić z nietrafonymi podarunkami, a im bieganie po sklepach, albo zastanawianie się co mi kupić.
  5 cze 16 00:27 | ocena: 70%
  Liczba głosów:41
  70%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy