#Kultura.100
Udostępnij
Udostępnij
529

Policja na koncercie Zenona Martyniuka

Zenon Martyniuk wraz z innymi gwiazdami polskiego disco polo miał wystąpić w Londynie. Niestety, pod sceną doszło do bójki, dlatego do lokalu wezwano policję. Koncert nie mógł już być kontynuowany. Co dokładnie stało się podczas występu Zenona Martyniuka?

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (456)

  ~Jar : Mieszkam na stałe we wsi, która jest oddalona 25 km od dużego miasta. Moi sąsiedzi pracują w mieście , bywają też w nim dość regularnie na spacerach ,imprezach. Głośnej muzyki, której słuchają nie da się dłużej wytrzymać niż 15 minut, to disco. Ciekawe ,że dorosły syn lub córka słuchają tego samego co rodzice. Gdy są imprezy integracyjne, całej wsi, organizowane przez Urząd Gminy to zapraszane są tylko zespoły disco polo. Zastanawiałam się czy na wybór słuchanej muzyki przez dorosłe osoby ma wpływ brak nauki śpiewu w szkole? Czy to jest jakiś rodzaj upośledzenia. ? Podobno muzyka łagodzi obyczaje!
  9 lut 18:03 | ocena: 73%
  Liczba głosów:542
  73%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Babcia Novalijka : Moi drodzy. Mam 76 lat, mam wyższe wykształcenie humanistyczne, podobno nie byłam i nie jestem głupia, mam wysokie wymagania jeśli chodzi o sztukę, czy to film, czy literatura czy muzyka, malarstwo...Zajmuję się robieniem zdjęć, inni określają je jako artystyczne, moje oceny w zakresie sztuki, pokrywają się często z ocenami profesjonalistów. Po co ten długi wstęp ? a po to bym mogła wyznać, że słucham (nieczęsto) discopolo ! Oczywiście nie wszystkie utwory podobają mi się i nie wszystkich broniłabym...Ale uważam, że ta muzyka ma prawo do istnienia, bez wzgardy. ! To jest po prostu " współczesny folklor polski". Podobnie jak amerykańskie "country".czy jak dawne piosenki ludowe . Kiedyś spiewano na wsiach 'W CIEMNYM LASKU...", "Hej, dziewczyno czarne oczy masz...", "W zielonym gaiku..." Pije Kuba...", Matulu ładną córkę masz" , "Zielony mosteczek.." itd. Zanim Kolberg tych piosenek nie pozbierał i nie zapisał jako "sztukę ludową" to nie znajdowały
  uznania. Dzisiejsi "miastowi", często w pierwszym pokoleniu podobnie traktują piosenki discopolo. , a one są autentyczne, jak kiedyś oddają pragnienia, uczucia i tęsknoty polskiego ludu XX/XXI wieku. Są oczywiście lepsze i gorsze, ale tak jest w każdej twórczości
  9 lut 21:42 | ocena: 78%
  Liczba głosów:204
  78%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Popcorn : HaHaHa I Takie imprezy to ja bardzo lubię. Była nawalanka, była demolka, miało być święto polskiej kultury a tu, raz dwa trzy i po imprezie. Czyli taka prawdziwa swojska zabawa. Wóda, bluzgi, chamstwo, agresja i EINAMYD. To ostatnie niestety jest jednak najtrudniejsze, gdyż nigdy nie wiadomo czy kolesiowi stanie, mimo, że nawalona świeżo poznana koleżanka, tak bardzo się starała. Łatwiej jest komuś w ĘDROM dać.
  11 lut 00:53 | ocena: 94%
  Liczba głosów:17
  94%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy