#Lifestyle.100
Udostępnij
Udostępnij
5

Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek

Anna i Robert Lewandowscy w ubiegłym tygodniu ogłosili, że niebawem po raz pierwszy zostaną rodzicami. Na Instagramie ciężarna zawodniczka karate pokazała fanom zdjęcie i filmiki, na których widać już zaokrąglony brzuszek.

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (206)

  ~Peter : Oto na naszych oczach rodzi się nowy rodzaj ciąży: Ciążą ekshibicjonalna. Powiem więcej to jest nasza Ciążą Narodowa. Każdy obywatel ma w niej udział. Niedługo będą wydawane Świdectwa udziałowe do tej naszej narodowej ciąży. Cięszmy się nią wszyszcy razem, dzielmy się z najbliższymi, czuwajmy przy niej, swiętujmy uroczyście każdy jej miesiąc. Lajkujmy zdjęcia Ani na Facebooku, Istagramie, Amazonie, Naszej i Waszej klasie, GPSie, niech Ania nie zostaje sama z tą ciążą. Niech sie nią dzieli niczym opłatkiem. W ten świąteczny czas spiewajmy o niej kolędy i dzielmy się nią z najbliższymi przy wigilijnym stole.
  16 gru 16 10:01 | ocena: 86%
  Liczba głosów:76
  86%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~winnetou : Wiadomość roku.Lewandowska jest w ciąży.A w czym ma być jak Robert ją pompuje.Gdzieś musi się to wszystko podziać.A co będzie jak Anna z ciąży wyjdzie?Wtedy Onet oszaleje.Dowiemy się jaka płeć,ile waży,jaki kolor i konsystencja pierwszej kupki,jaki i kiedy nastąpił pierwszy sik,którym cyckiem jest karmiony i wiele innych rzeczy.Po urodzeniu przez wiele dni Onet.pl będzie zdominowany małym Lewandowskim lub małą Lewandowską a stary Lewandowski nadal będzie strzelał gole a to wprawy a to w lewy górny róg.
  16 gru 16 05:57 | ocena: 78%
  Liczba głosów:61
  78%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Astro : "Anna Lewandowska jest w trzecim dniu ciąży zmieniła się nie do poznania!!! Już jutro reportaż z czwartego dnia" taki powinien brzmieć tytuł. Skrót przyszłego tygodnia "Anna Lewandowska po tygodniu ciąży przytyła 0.0003 kilograma, co za zmiana" , "Anna Lewandowska minutę temu wyglądała tak, już tak nie wygląda, zobaczcie jak się zmieniła" "Ogromna metamorfoza Anny Lewandowskiej poznali byście ze to już drugi tydzień ciąży"?
  16 gru 16 10:43 | ocena: 82%
  Liczba głosów:51
  82%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy