#Lifestyle.100
Udostępnij
Udostępnij
572

Cała prawda o chemii z Niemiec

Wielu Polaków uważa, że niemieckie proszki do prania lepiej piorą i pachną. Tymczasem przeprowadzone badania pokazują, że prawda jest zupełnie inna...

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (356)

  ~espan : Oczywiście , że niemiecka chemia jest lepsza . Niemcy dodają więcej detergentu do chemii co za tym idzie np proszki lepiej dopierają , ale też mogą uczulić niektóre osoby. Ja od lat stosuje niemieckie proszki i nie ma możliwości i mowy o zamianę na polskie . Koncerny polskie niech przestaną oszukiwać ludzi i tak jak w programie TVP powiedziano ,że dosypywane kolorowe kulki do proszków nic nie dają tylko ludziom się mąci w głowach. Czesi dowiedli , że niemieckie chemie są bardzo dobre. W Polsce na każdym kroku się oszukuje ludzi .
  27 lut 15:12 | ocena: 93%
  Liczba głosów:347
  93%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~stereotyp : Polska proszki są bardziej rozcieńczone, bo Polacy więcej sypią? A może odwrotnie? Polacy więcej sypią, bo proszki są rozcieńczone. Może trzeba zacząć sprzedawać te bardziej skoncentrowane i reklamować jako wydajniejsze? Mniej się nadźwigamy piachu niosąc zakupy.
  Tu mi się przypomina historia jak firma obuwnicza wysłała dwóch agentów, żeby rozpoznali rynek w Afryce. Za jakiś czas jeden pisze: "nie mamy tu czego szukać, bo tu wszyscy chodzą boso", a drugi: "przyślijcie każdą ilość, bo tu wszyscy chodzą boso".
  25 lut 20:11 | ocena: 96%
  Liczba głosów:410
  96%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Mmm : Co za bzdury jakie badnia prosze podac zrodlo. Wystarczy wziasc persil ten sam kupiony w realu w niemczech a kupiony w supermarkecie w polsce i porownac cene regularna do ceny promocyjnej wyjdzie napew o taniej niemiecki proszek. To ze polacy sypia duzo proszku jest spowodowNe tym iz polski proszek slabo sie rozpuszcza w pralce i nie mozna nastawiac kvrotkich programow.jak wsypiesz niemiecki to moment i jest rozpuszczony i o to chodzi w praniu.dlatego syf powstajacy w pralkach pochodzi od slabej jakosci polskich proszkow
  26 lut 17:30 | ocena: 95%
  Liczba głosów:255
  95%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy