#Lifestyle.100
Udostępnij
Udostępnij
1

Jak miasta walczą ze smogiem?

Fatalna jakość powietrza zmusza władze światowych metropolii do podejmowania zdecydowanych działań w walce ze smogiem. Strefy ekologiczne, opłaty dla kierowców, a nawet zakaz grillowania – to tylko niektóre z obostrzeń.

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (42)

  ~modsad : Gaz jest za drogi powinni obnizyć cene żeby kwh w przeliczeniu kosztowała tyle co węgiel albo mnie wtedy ludzie z wygody zmienia ogrzewanie na gaz chytry traci dwa razy bo jak urzędasy zakażą węgla to wybuchnie powstanie i bedą wisieć na drzewach
  23 gru 16 13:48 | ocena: 100%
  Liczba głosów:12
  100%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Wiesiek : Zamiast płacić wysokie kary dla UE za zanieczyszczanie środowiska, może taniej by było znieść akcyzę z gazu ziemnego. Ludzie chętniej korzystali by z tego nośnika energii i byłoby czyściej i taniej.
  23 gru 16 11:54 | ocena: 100%
  Liczba głosów:27
  100%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~ewka do ~TLEN: Piecy do ogrzewania uzywano od lat i nigdy zanieczyszczenie nie bylo tak wysokie, to nie smieci sa winne a korzystanie ze starych gratow zwanych samochodami!!!Czyz naprawde potrzeba Wam ludzie po 3 samochody na rodzine? Nie mozna uzywac jednego za to lepszego, nowszego modelu który jest oszczedniejszy, albo chociaż założyć filtry? Nie bo lepiej miec 3 stare gruchoty za 5 tys, które mają po 20 lat niż kupić jeden nowy, taka mentalnosc, nie wazne czym ale wazne ze autkiem. W Krakowie jest swietnie zorganizowana komunikacja miejska, sa pociagi np. Wieliczka- Lotnisko, czas przejazdu to 20 min do Krakowa Głównego, w życiu autem w tyle nie zajedziesz, korzysta z tego już sporo osób ale reszta i tak wsiada w samochody. W moim bloku jest 8 mieszkan, jeszcze 2 lata temu bylo tylko 8 aut( kazdy mial po 1 ), dzisiaj aut jest juz 30 ( ja dalej mam jeden samochod) powiedzcie mi czy jest to normalne? Prosze macie odpowiedz dlaczego powietrze w pl jest tak zanieczyszczone ( o wodzie nie wspomne).
  23 gru 16 12:22 | ocena: 50%
  Liczba głosów:24
  50%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy