#News.100
Udostępnij
Udostępnij
166

Jak polscy posłowie pokłócili się o objawienia fatimskie

- Objawienia fatimskie w dziejach Polski po 1945 r., a może nawet 1939 r., odegrały ogromną rolę w budowaniu tożsamości narodowej, która polegała na nadziei na przezwyciężenie totalitaryzmu - oświadczyła w trakcie posiedzenia komisji kultury posłanka PiS Barbara Bubula. Druga posłanka rządzącej partii złożyła wniosek o uczczenie przez Sejm 100. rocznicy objawień. - Tylko ten projekt uchwały dotyczy religii, a nie państwa, to jest jakieś usankcjonowanie cudu uchwałą - wtrącił poseł Piotr Marzec z Kukiz'15. Dyskusja szybko przyniosła kłótnię między Elżbietą Kruk a Michałem Kamińskim. W jej trakcie poseł PO opuścił salę, na której obradowała komisja.

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (2081)

  ~i w dodatku ignac do ~Mikko: Nie tylko K.K.jest przekleństwem calych narodow,jakakolwiek religia bazuje na strachu,grozbach i posłuszeństwie.Czlowiek jako istota rozumna,boi się śmierci wiec ci cwaniacy ze wszystkich religi wymyślili sobie zycie po śmierci.Muzulmanin ginący w walce z niewiernymi może liczyc na 7 dziewic[skad oni wezma tyle dziewic]katolicy wierzący ida do nieba inni maja jeszcze nirwanę a Indianie kraine wiecznych lowow.A spróbujesz się ztego wylamac to cie ukamieniują,dawniej spala na stosie albo utopia,do wyboru,bo bog tak chciał.A obecnie taki Kaczynski obraza niewierzących Polakow,nazywajac ich nap,komuchami a jak ty powiesz cos na Boga to obrazasz jego uczucia religijne.
  25 mar 12:28 | ocena: 89%
  Liczba głosów:373
  89%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~A ty Polaku szaraku podatniku tylko módl sie, tyraj i płać na to podatki : Co będzie następne w sejmie? Debata nad przepowiednią z Tęgoborzy, o tym jak wszyscy dążą pod polskie sztandary?? Łomatkobosko, zamiast zająć sie tym za co podatnik polski płaci tym ludziom czyli rozwiązywaniem problemów spraw doczesnych to zajmują się wiarą i zjawiskami nadprzyrodzonymi...a tymczasem zadłużenie Polski gigantycznie rośnie, inwestycje spadają, drożyzna, reputacja Polski sięgnęła dna, konstytucja stała sie tylko bezwartosciowym świstkiem papieru...Jakoś tu cudów nie widać...jest tragedia dzięki polityce konfliktowania, insynuowania ,samowolki tzw. dobrej zmiany. Nota bene nachalne manifestowanie panów i władców religijnosci na pokaz, bogobojnosci, kreowanie siebie na moralne alfy i omegi, ogłaszanie wszem i wobec , że sie ma wstawiennictwo Jasnej Góry to hipokryzja i... jest jest kontrproduktywne, przyniesie skutek odwrotny od oczekiwanego, coraz więcej ludzi będzie sie zrażać do instytucji Kościoła...A KRK milczy, jakoś krytyk ze stron hierarchów nie słychać kiedy polityka wchodzi na ołtarze, kiedy z rzekomo żałobnych miesięcznic robi sie polityczne manify na których pod krzyżami między modlitwami padają napastliwe oskarżenia dzielące naród. Kosciół jest bierny kiedy politycy ostentacyjnie bez pokory eksponują na pokaz religijność, Kosciół milczy kiedy "bogobojni" politycy jaskrawie w światłach medialnych reflektorów łamią Dekalog , elementarne zasady ludzkiej uczciwosci, plotą trzy po trzy, pomawiają bliźnich, eksponują cechy, emocje których powinni sie wstydzić....A naród na to patrzy.
  25 mar 13:20 | ocena: 93%
  Liczba głosów:194
  93%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Apocalypse now do ~A ty Polaku szaraku podatniku tylko módl sie, tyraj i płać na to podatki: Przecie te objawienia dotyczą dni ostatecznych!!! To co? Tera sie będzie dyskutować o końcu świata, a może o Sądzie Ostatecznym? Temat sądownictwa w Pisie ostatnio na fali jest. Czyżby nasz pierwszy poseł naczelnik pan i władca miał też pomysł reformy Sądu Ostatecznego?? Upolitycznić go na pisowski? Jedynego i słusznego sędziego który będzie sądził żywych i umarłych wybierze się głosowaniem większosci sejmowej na Wiejskiej oczywista ...przeprowadzonym wśród nocnej ciszy...Amen
  25 mar 15:44 | ocena: 100%
  Liczba głosów:10
  100%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy