#News
Udostępnij
Udostępnij
0

Narzekamy na smog, a jak wygląda ulica? Zobacz TIMELAPSE

Od pierwszego weekendu 2017 roku w Warszawie utrzymywał się silny smog. Ludzie zalali Internet skargami na brudne powietrze. ZTM ogłosił, że w krytycznym dniu - 9 stycznia przejazdy komunikacją miejską są darmowe. Podziałało? Sprawdziliśmy, jak wyglądała wtedy warszawska ulica.

(kb)

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (5)

  ~Sylweekk do ~Pawełł: Sam tak ogrzewam dom. Amerigas polecam, mają dobre warunki i korzystnie wychodzi dzierżawa zbiornika.
  6 lut 18:40 | ocena: 100%
  Liczba głosów:1
  100%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~artek do ~Sylweekk: My na wiosnę ruszamy z budową i obstawiam, że u nas raczej też wybierzemy jakis ekologiczny sposób ogrzewania. Amerigas ma dobrą oferte, już dzwoniłem. Ciekawi mnie tylko jak z terminami, w jakim czasie mniej więcej mogę wszystko załatwić?
  8 lut 07:31
  Liczba głosów:0
  0%
  0%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Pawełł : A moim zdaniem to własnie zanim ktoś zacznie innych obwiniać to warto zacząc od siebie. Zobaczcie ile ludzi pali w piecach czym tylko się da i nie tylko w mniejszych miejscowościach bo to samo dzieje się w dużych miastach. Ludzie z jednej strony nie maja pienidzy, ale z drugiej to brak świadomości zagrożenia i brak odwagi do zmian. Ja jakiś czas temu zmieniłem sposób ogrzewania domu z węglowego na gaz, dzierżawię zbiornik z Amerigasu i oceniam ta zmianę na lepsze, dla nas wygodniejszą i przede wszystkim przyjazną środowisku.
  11 sty 07:39
  Liczba głosów:0
  0%
  0%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy