#News
Udostępnij
Udostępnij
0
Umieść na stronie

Onet24: koniec protestu w Sejmie

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (28)

  ~REALISTA : W dalszym ciągu podkreślam, oraz upewniam się w przekonaniu, że prawie tysięczna grupa polityków i ich kilka dziesiętna armia pseudo pracowników przejada społeczne pieniądza z braku zajęcia oraz chronicznego znudzenia: śpiewają, kabaretują i mamią społeczeństwo w głębokim poważaniu. Na wzór włoski powinniśmy pozbyć się minimum połowę tej dziwnej kompanii, która i tak reprezentuje interesy swoje oraz swoich kolesi :)
  12 sty 18:20 | ocena: 92%
  Liczba głosów:13
  92%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~pola : A może prześwietlić udział Mateusza Kijowskiego w Radzie Fundacji "FUNDACJA DEMOKRACJA XXI WIEKU, której rejestracja nastąpiła w dniu 18 lipca 2016 r. pod nr KRS 0000628146. Rejestracja tej Fundacji nastąpiła w w ciągu niecałych 4 miesięcy od jego przylotu z USA. Kijowski przyjechał do USA na zaproszenie Freedom House, znanej amerykańskiej organizacji promującej demokrację i prawa człowieka. Ale podróż jest organizowana nieco chałupniczo - np. lider KOD i jego żona śpią w mieszkaniach sympatyków lub działaczy KOD. W ciągu dnia w środę miał spotkanie w siedzibie Freedom House, a potem z prof. Brzezińskim, który za rządów prezydenta Cartera był doradcą ds. bezpieczeństwa państwa. Ale nie chciał o tej rozmowie zbyt wiele opowiadać, bo miała charakter prywatny.
  Warto też podkreślić, że w Radzie FUNDACJA DEMOKRACJA XXI WIEKU zasiadają jeszcze m. in. Władysław Frasyniuk i Bogdan Lis. Czyżby przez tą Fundację transferowano środki wspomagające? Zabrakło również wątku dotyczącego obecności jego żony jako tłumacza przysięgłego. Czy Kijowski w USA podpisywał jakieś umowy, zobowiązania, czy akty notarialne, że niezbędna była jego żona?
  13 sty 07:11 | ocena: 50%
  Liczba głosów:2
  50%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Joker : Kamila może dlatego, że oglądasz za dużo TVNowoczesna i POlsat. Pozdrawiam.
  12 sty 21:52 | ocena: 85%
  Liczba głosów:7
  85%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy