#News
Udostępnij
Udostępnij
7
Umieść na stronie

Onet24: "Kto nas atakuje, nie wygra"

Unia Europejska stosuje brutalny język wobec Polski. Tak w wywiadzie dla kilku europejskich gazet mówi Jarosław Kaczyński. Donald Trump nie wycofa się z wyścigu do Białego Domu, mimo skandalu wywołanego ujawnieniem nagrania jego rozmowy sprzed 11 lat. Co najmniej 11 ofiar śmiertelnych i blisko dwa miliony gospodarstw bez prądu - to skutki przejścia huraganu Matthew przez wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Strzelanina w Jerozolimie. Dwie osoby zginęły, sześć jest rannych. Obywatele Unii Europejskiej, którzy mieszkają w Wielkiej Brytanii, będą mogli zostać w kraju po wyjściu ze wspólnoty. Tak wynika z raportu, do którego dotarł dziennik "Daily Telegraph".

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (169)

  ~pisołap : Kaczyński co ty wygadujesz? Jesteś typowym przykładem PRL-owskiego wychowania przez komunistów.Oni też ciągle wskazywali wroga zewnętrznego,a to że nas USA chce zniszczyć,albo Niemcy Zach. , Francja itd. To chore,zresztą niczego nowego nie wymyślasz tylko powielasz manipulacje komunistów. Młodzież tego nie pamięta i myśli,że ty myślisz. Przestań nas dzielić na swoich i innych, bo my tu sami swoi, przestań kłamać i nam szkodzić.
  9 paź 16 22:17 | ocena: 75%
  Liczba głosów:32
  75%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Loco : Jakoś nie czuję sentymentu do tego kraju. I niezależnie od tego kto będzie rządził, będzie tu syf i to latami. Wisi mi pojęcie patriotyzm w stosunku do tego grajdołka. Jesteście przekonani, że jest inaczej, że już za chwilę, za rogiem będzie lepszy świat w polskim wykonaniu? Myślicie jak ci, którzy w 1810, 1811, 1812 byli przekonani, że na wiosnę, jesienią, za rok Polska odzyska wolność, a ciągnęło się to 150 lat tj. kilka pokoleń. Jedyne wyjście dobre dla mnie i przyszłych pokoleń to pakować się. Nawet mnie nie interesuje gdzie jest wyłącznik, by zgasić światło.
  9 paź 16 18:17 | ocena: 64%
  Liczba głosów:197
  64%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Józef Cyrankiewicz : Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy ludowej (PiS), niech będzie pewny, że mu tę rękę władza ludowa (pisowska) odrąbie, w interesie klasy robotniczej, w interesie chłopstwa pracującego i inteligencji (moherów), w interesie walki o podwyższenie stopy życiowej ludności, w interesie dalszej demokratyzacji naszego życia, w interesie naszej Ojczyzny.
  9 paź 16 18:31 | ocena: 76%
  Liczba głosów:231
  76%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy