#News
Udostępnij
Udostępnij
140
Umieść na stronie

Rafał Grupiński: Macierewicz natychmiast powinien podać się do dymisji

- Antoni Macierewicz natychmiast powinien podać się do dymisji. Czas najwyższy by przestał kompromitować polski rząd i Prawo i Sprawiedliwość. Część polityków nawet tej partii nie zasłużyła na bzdury, jakie Macierewicz nieustannie opowiada. Tak polityk PO w rozmowie z Onetem komentuje ostatnie zachowanie ministra obrony. Negatywnie ocenia też propozycje minister Zalewskiej.

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (1306)

  ~alama do ~pa: Paranoja to zjawisko na pograniczu choroby umysłowej i zaburzeń osobowości. Nie poddaje się leczeniu bo paranoik po prostu taki jest. Jest inteligentny, sprawny umysłowo, bardzo przekonany do swoich przekonań. A że te przekonania są oparte na nieistniejących założeniach- to nie jego wina. Np. ktoś założył a priori, przed przystąpieniem do badań, że w Smoleńsku nie było katastrofy lecz był zamach i w konsekwencji cała energia takiego człowieka idzie w kierunku udowodnienia czegoś, co zrodziło się tylko w jego umyśle. Jakieś podstawowe badania jak choćby odtworzenie ostatnich minut lotu na podstawie zapisów rejestratorów czy zeznań świadków oraz śladów materialnych zupełnie takiego badacza nie interesują. I żadne argumenty nie zepchną go z tego toku obsesyjnego myślenia. To jest właśnie sedno paranoidalnych urojeń.
  Nie ma żadnych podstaw do przymusowego leczenia,takiego człowieka zamykania w szpitalu psychiatrycznym. Natomiast w żadnym przypadku nie wolno mu powierzać odpowiedzialnych zadań. Nikt rozsądny nie da małpie brzytwy.
  Jeśli mówić w tym przypadku o winie - to żadnej winy po stronie chorego nie ma. Całkowita wina i odpowiedzialność za czyny paranoika spada na tego, kto mu np. powierzył odpowiedzialne stanowisko
  23 paź 16 10:27 | ocena: 73%
  Liczba głosów:229
  73%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Normalna do ~forester: chyba nie masz pojęcia czym są jednomandatowe okręgi wyborcze i na jakim etapie rozwoju powinno być społeczeństwo. U nas są przecież okręgi jednomandatowe i przyjrzyj się kto je wygrał, spadochroniarze, dlaczego? Jestem za ograniczeniem kadencyjności, jak prezydenta, ale jak twierdzi jeden z badaczy tego zjawiska, druga kadencja bywa niestety fatalna. Wystarczy więcej obiektywizmu w ocenie kandydatów a nie uleganie taniemu populizmowi. i potem narzekanie. Ludzie niestety nie głosują na konkretnych ludzi a głównie na partię, dlaczego? U nas nie ma partii w samorządzie gminnym ale komitety i to jest dopiero beton nie do rozbicia od lat.
  23 paź 16 10:00 | ocena: 87%
  Liczba głosów:16
  87%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Pinio do ~maniek: On jako jedyny "poległ",reszta zginęła to w odniesieniu do Prezydenta LK.W dniu wczorajszym w wywiadzie wiceprezydenta Warszawy i Pohla i posła Sasina,Pan Pohle przypomniał posłowi Sasinowi jego wypowiedzi i pisma w których ponaglał warszawski ratusz do szybszego wypłacania pieniędzy za tzw reprywatyzację za czasów kiedy "poległy" Lech Kaczyński był prezydentem Warszawy,a Sasin urzędasem.Mina tego spasionego posła bezcenna.Założę się,ze służby podległe Kamińskiemu zrobią wszystko aby pisma sygnowane podpisem LK i Sasina jak najszybciej zmieniły adresatów lub zwyczajnie zniknęły w bliżej nieokreślonych okolicznościach.
  23 paź 16 13:01 | ocena: 77%
  Liczba głosów:87
  77%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy