#News
Udostępnij
Udostępnij
10
Umieść na stronie

Rok od zwycięstwa Andrzeja Dudy. Gdzie podróżował prezydent?

Właśnie mija rok, odkąd Andrzej Duda niespodziewanie pokonał w II turze wyborów prezydenckich Bronisława Komorowskiego. Okres jego dotychczasowej prezydentury to m.in. liczne podróże zagraniczne. Do którego z państw udał się z pierwszą wizytą? Kiedy odwiedził jednego z naszych największych sojuszników, Stany Zjednoczone? Z którymi światowymi politykami miał do tej pory do czynienia? Zobacz wideo!

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (118)

  ~stefans : Mnie bardziej interesuje co załatwił dla kraju p. prezydent. Wojaże dla odbycia bezpłciowych spotkań, często w przelocie ( jak z prezydentem Obamą ) źle świadczą o prezydenckich doradcach przygotowujących te wizyty oraz o resorcie p. Waszczykowskiego. Ostatnia wizyta w Kanadzie czy Norwegii to klasyczne przykłady odbębnienia kolejnego kraju a nie załatwienia nawet drobnych spraw. W samej Norwegii emigracja zarobkowa to kilkadziesiąt tysięcy wysoko wykwalifikowanych Polaków i na pewno mających swoje sprawy do załatwienia. Ale o tym cisza, bo takie kwestie powinno się załatwiać wcześniej aby w trakcie samej wizyty tylko je "klepnąć".
  24 maja 16 12:24 | ocena: 81%
  Liczba głosów:138
  81%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Nowash : Chcialbym cos powiedziec dobrego o tym prezydencie "WSZYSTKICH POLAKOW...lecz za cholere nie moge znalezc chocby jednego faktu,ktory przemawialby na korzysc tej kukielki kaczora...usmiechy maliniaka mnie nie przekonuja,gesty "recami",tym bardziej,sens wypowiedzi-mierny,spraw pozytywnie zalatwionych-zero...wiec co tu podsumowywac?...podsumowuje sie jakies osiagniecia a tych,niestety....BRAK !,jednym slowem ...MIERNY,BIERNY ale WIERNY /ale tylko prezesowi,bo Polakom NIE /
  24 maja 16 15:23 | ocena: 80%
  Liczba głosów:161
  80%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~jan49krosno : ...wy duda , w niektórych kręgach szumnie zwany "prezydentem" - dla mnie osobiście pisowski aparatczykpodróżujcie, używajcie życia, dopóki możecie,ale też pomyślcie , duda że,czas płynie nie ubłagalnie , za kilka latek trzeba będzie stanąć przed Sadem - ale tym niezależnym , od pewnej krynickiej ,niedouczonej prawniczo kanalii i ponieść konsekwencje za swoje służalcze wobec żoliborskiego nauczyciela postepowanie.Niestety, trzeba będzie przywdziać pasiasty ,wiezienny mundurek !!
  Polacy już się organizują i wkrótce przyjdą po was, duda, bo się wam pierdel należy ,jak psu buda !
  24 maja 16 16:50 | ocena: 76%
  Liczba głosów:59
  76%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy