#Onet100"
Udostępnij
Udostępnij
6

Na Islandii kobiety wywalczyły zmianę w prawie

Już niedługo kobiety i mężczyźni na Islandii będą zarabiać tyle samo. Rząd chce zredukować różnice w zarobkach wynikające z płci, przynależności etnicznej, religijnej i orientacji seksualnej. Poziom wynagrodzeń zostanie uregulowany prawnie ustawą. Nowe prawo obejmie duże firmy, zatrudniające powyżej 25 osób, a zarobki zostaną wyrównane najpóźniej do 2022 roku.

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (25)

  ~boco do ~Walencja Chcicka : Na ul. Warszawskiej w Gorzowie Wielkopolskim doszło do wypadku. Samochód jadący w kierunku Czechowa zjechał na pobocze i uderzył w nasyp. Policjanci zastali 40-letniego mężczyznę, który wydmuchał 3,5 promila, i 30-letnią kobietę, która wydmuchała ponad 2 promile. Oboje twierdzili, że siedzieli za kierownicą auta. Policja musi ustalić, kto kłamie i dlaczego.
  18 mar 16:34 | ocena: 78%
  Liczba głosów:14
  78%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Walencja Chcicka : A ja uważam że kobiety powinny zarabiać więcej . Kobiety są mądrzejsze są ładniesze ładniej się ubierają i stwarzają miłą atmosferę . A co do 2022 roku to tylko kobiety powinny pracować a mężczyźni powinni siedzieć w domach robić pranie pilnować dzieci ewentualnie mieć kochanki ale tylko dorywczo i na pół etatu i życie będzie piekne nie to co dzisiejsza użerka .
  18 mar 16:16 | ocena: 70%
  Liczba głosów:37
  70%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Szydełkowanie , kobiety gmatwają zamiast rozwikłać . : W Stanach w 95% rozpraw sądowych zawiera kobiety zazwyczaj jako strona oskarżająca . Sądy są przeładowane gromadami głupich w sumie nieistotnych rozpraw co kosztuje skarb państwa miliardy w skali rocznej i stwarza cały wielopoziomowy labirynt bezprodukcyjnej biurokracji co w końcu doprowadza powoli do całkowitego zawalenie się całej kultury którą kiedyś nazywalismy Kultura Zachodnia . Z tego co wiem to w Stanach obecnie więcej ludzi jest zawikłanych w rozprawach sądowych niż zatrudnionych na stanowiskach produkcyjnych i usługowych .
  18 mar 17:33 | ocena: 52%
  Liczba głosów:21
  52%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy