#Onet100"
Udostępnij
Udostępnij
1

Oto najnowsze sposoby działania terrorystów. "Dziś samochód, jutro dron"

By dokonać ataku terrorystycznego w Europie, wystarczy terrorystom zaledwie jeden człowiek i jeden samochód. Antyterrorysta Jerzy Dziewulski zaznacza bardzo stanowczo, że zamachów dokonywanych prymitywną metodą, nie da się przewidzieć ani uniknąć. Podkreśla, że obecnie każdy dostępny środek jest możliwy do użycia. Dziś jest to samochód, jutro może być dron kierowany zaledwie przez jedną osobę. - Należy uczyć zwykłych ludzi rozpoznawać zagrożenia, bo służby nie są w stanie obronić obywateli przed tego typu zamachami - przestrzega.

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (8)

  ~uwierz : Samochodem, dronem, maczetą wytłuką nas, a zwykłą motorówką zatopią korwetę, i tyle daje wyścig zbroień. Ci co myślą, że zbrojeniem się po zęby zapewnią sobie spokój są w błędzie. Ci szaleńcy nie mający super broni są gotowi nas zatłuc gołymi pięściami. Przysłowie ,, ż motyką na słońce" staje się za naszych czasów proroctwem.
  7 kwi 23:00 | ocena: 83%
  Liczba głosów:6
  83%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Krzysztof : Niemcy za jednego zabitego w zamachu szwaba mordowali nie mających z tym nic wspólnego 100 Polaków. My jesteśmy humanitarni, więc proponuję za jednego zabitego przez terrorystów wysiedlać 1000 muzułmanów. Za ciężko i lekko rannych odpowiednio mniej.
  Raczej nie tych nielegalnych imigrantów - ci i tak powinni być odesłani do domów, lecz z dawna osiadłych. Zacząć od "stref no-go".
  8 kwi 00:37 | ocena: 66%
  Liczba głosów:3
  66%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~cham ze Szczecina : Oto najnowsze sposoby działania terrorystów. "Dziś samochód, jutro dron" "Albo krowa,poczciwa Mućka,kto będzie Mućkę kontrolował?A cycach dynda 100 kilo semtexu :)...
  7 kwi 23:28 | ocena: 100%
  Liczba głosów:5
  40%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy