#Polityka.100
Udostępnij
Udostępnij
41

Dziennikarze przeciwko ograniczeniom dla mediów w Sejmie

Koniec "męczących" pytań dziennikarzy na sejmowych korytarzach? Koniec ujawniania niewygodnego głosowania "na dwie ręce" czy chwilowej "niedyspozycji" posłów? Od stycznia 2017 roku może zmienić się nie tylko praca dziennikarzy w Sejmie, ale również dostęp społeczeństwa do informacji.

(kb)

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (321)

  ~łżepispropagandowy : To jest następna "dojna", a nie dobra zmiana. W ŻADNYM parlamencie europejskim nie ma aż takich obostrzeń (oprócz Węgier), a twierdzenie, że tak jest gdzie indziej jest zwykłym kłamstwem. Chodzi o to aby nie móc rozmawiać z wiadomymi pOSŁAMI zanim nie dostaną dyrektyw jak odpowiadać na określone pytania - bo nie wiedząc co KAŻĄ mówić, zaczynają bredzić głupoty na miarę swoich ograniczeń intelektualnych i po prostu kompromitują się brakiem kompetencji. Zamiast selekcji i wymiany ludzi niekompetentnych mamy kneblowanie mediów.
  Drogi PISie przestań cokolwiek naprawiać, to może coś nie zepsutego do następnej kadencji przetrwa.
  16 gru 16 09:12 | ocena: 84%
  Liczba głosów:389
  84%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Jotes : Rozwiazanie jest proste jak budowa cepa. Dziennikarze powinni olac moczem perlistym wszystkich PiSowszczykow i zamknac im jakikolwiek dostep do mediow
  Dla nich to tragedia bowiem pchaja sie do telewizorow jak cmy do ognia. Zadnych wywiadow, kompletna ignorancja. Z drugiej strony publikowac wszystkie materialy doszarczame przez opozycje (np. krecone telefonami) pokazujace "ciezka" prace autorow ustawy kagancowej. Obatel Czarnecki zawalu - dla dobra Polski - dostanie gdy nie bedzie swoich madrosci mogl medialnie wyglaszac. Takich zawalowcow bedzie wiecej.
  16 gru 16 12:53 | ocena: 86%
  Liczba głosów:510
  86%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~nie długopis : Drodzy Dziennikarze! Moim zdaniem nie ma się czym przejmować. Wystarczy pociągnąć trochę ten protest, nie rozmawiać z politykami i część z nich wpadnie z tego powodu w depresję lub inne choroby psychiczne a reszta Was ścigać będzie po korytarzach redakcji żebyście tylko przeprowadzili z nimi wywiad ... Oni bez Was nie istnieją! Chociażby wymyślili niesamowitą wręcz bzdurę to bez Was nikt się o tym nie dowie... Inna sprawa, że dla jednej z opcji jest problemem odpowiadanie na niespodziewane pytanie, na które wódz nie rozesłał jeszcze oficjalnej odpowiedzi... można nieopatrznie coś chlapnąć i żegnaj "kariero"...
  16 gru 16 11:16 | ocena: 88%
  Liczba głosów:272
  88%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy