#Polityka.100
Udostępnij
Udostępnij
73

Polska z WOŚP. Przed nami kolejne wyzwanie!

W trakcie wszystkich zbiórek pieniędzy WOŚP rozdysponował zawrotną kwotę ponad 700 mln złotych. I choć pieniądze tak łatwo podliczyć, nie sposób ocenić tego, jak wielu z nas zyskało dzięki wolontariuszom. Najbliższy weekend to 25. finał WOŚP. Do kupienia 55 milionów czerwonych serc. Pokażmy, że mamy je otwarte na potrzebujących.

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (431)

  ~respirator : sprzęt medyczny przydaje się, sam skorzystałem - miesiąc leżałem pod respiratorem po tym jak w krytycznym stanie trafiłem do SPSK nr w Lublinie -- pozdrawiam cały personel - szczególnie z intensywnej terapii i rehabilitacji ..... dzis człowiek może być zdrowy a jutro pod aparaturą, więc z jakiego źródła by nie było kupowane to jest to dobre, aby tylko w uczciwości. Bez przekrętów, oszustw i złodziejstwa i tym podobnych rzeczy https://mieczduchapulawy.wordpress.com

  ,
  13 sty 11:40 | ocena: 87%
  Liczba głosów:152
  87%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~paweł : ludzie ogarnijcie się :) Gdyby nie ta orkiestra i dobroć wszystkich ludzi to w tych szpitalach nic nie mamy....Ludzie widzą że dużo się robi i dlatego tak licznie kaske wrzucają do skarbonek:) Ja się tak tylko zastanawiam gdzie jest Ministerstwo zdrowia i Rząd ( i nie chodzi mi o obecnych rządzących tylko wszystkich jak się zmieniali ) bo to oni powinni ten cały sprzęt kupować dla szpitali a nie ludzie no ale na przykładzie obecnych rządzących to wolą za 500 baniek kupić jakąś Dame z łasiczką niż sprzęt który ludzi ratuje..... i takie oto moje przemyślenia....dzięki i pozdrawiam wszystkich w tym ciepłym dniu ;-)
  15 sty 17:24 | ocena: 77%
  Liczba głosów:205
  77%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Kasia do ~bilans: Pisz sobie co chcesz ale neonatologia w Polsce nie istniałaby bez wsparcia WOŚPu. Może nie masz dzieci albo szczęśliwie - nie urodził Ci się wcześniak, ale obgadywanie Owsiaka, niezależnie od wszystkiego jest hipokryzją, bo niewiele jest osób, które w równym stopniu co on zaangażowały się w pomoc chorym ludziom. Kończę studia medyczne i jak na razie nie widziałam oddziału, na którym nie byłoby sprzętu z WOŚPu. Poważnie. Z takimi wydatkami z budżetu na ochronę zdrowia jakie mamy, nie byłoby stać szpitali na kupno większości sprzętów, zwłaszcza te kilka czy kilkanaście lat temu, nim jeszcze weszliśmy do UE i pojawiły się dotacje. Życzę zdrowia.
  15 sty 19:04 | ocena: 83%
  Liczba głosów:36
  83%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy