#Rozrywka.100
Udostępnij
Udostępnij
57

Lider Bayer Full chce dnia disco polo na festiwalu w Opolu

Sławomir Świerzyński, czyli lider popularnego w Polsce zespołu disco polo chce, żeby jeden dzień festiwalu w Opolu był poświęcony gatunkowi muzycznemu, który reprezentuje. Wokalista twierdzi, że prowadzi na ten temat negocjacje z prezesem TVP Jackiem Kurskim, który pokazał, że jest fanem disco polo, bawiąc się w trakcie sylwestrowego występu Maryli Rodowicz i króla tej muzyki Zenka Martyniuka.

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (146)

  ~logo : Niech TVpis odpierwiastkuje się od festiwalu w Opolu, bo nie on jest jego twórcą. Disco srolo niech sobie puszczają w sali kolumnowej w sejmie bo tam się nadaje. Proponował bym jeszcze aby każdy dzień festiwalu zaczynał się od mszy pod przewodnictwem prywaciarza Rydzyka z zbiórką na nową limuzynę.
  9 sty 19:17 | ocena: 100%
  Liczba głosów:8
  100%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~dobra zamiana do ~żenada: panie prezesie, my ciemny lud chcieli byśmy też, aby na opolskim festiwalu w Opolu był dzień muzyki sakralnej i dzień piosenki ludowej. Bardzo byśmy chcieli ( my lud ciemny oczywiście ) żeby TVPIS transmitował pełną wersję tych koncertów i aby powtórki były w każdą sobotę niedzielę i święta na wszystkich kanałach TVPIS dla utrwalenia tego zjawiska naszej młodzieży, która po zamknięciu supermarketów będzie musiała jakoś spożytkować swój czas, a obawiam się, że sama msza święta to za mało.
  9 sty 18:04 | ocena: 71%
  Liczba głosów:121
  71%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Jacek : Ludzie litości!!! Nie wystarczy, że jest POLO TV itp. kanały w sieciach kablowych i u dostawców tv satelitarnej??? Idąc tym tokiem myslenia, to faktycznie dodatkowo 1 dzień muzyki sakralnej i 1 ludowej. Na dobrą sprawę disco polo, sakralna i ludowa mogłyby zastąpić całe Opole, o zgrozo!!!
  9 sty 19:00 | ocena: 100%
  Liczba głosów:7
  100%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy