#SzybkiTemat
Udostępnij
Udostępnij
8

Późne macierzyństwo modne wśród gwiazd

Na początku stycznia 50-letnia Janet Jackson urodziła syna. Ojcem dziecka jest mąż piosenkarki Wissam Al Mana, katarski miliarder. Liczba gwiazd, które zdecydowały się na macierzyństwo grubo po ukończeniu 40. roku życia rośnie z roku na rok.

Z czego to wynika? Przede wszystkim z wydłużenia życia, dbania o zdrowie oraz chęci samorealizacji w sferze zawodowej. W większości przypadków celebrytki osiągnęły już dużo w swoim życiu zawodowym, a po 40. urodzinach podjęły kolejne wyzwanie.

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (58)

  ~Naiwne Pytanie : Naiwne to może, ale proszę, napiszcie mi serio - zwracam się do znawców tematu, albo do osób, które same późno rodziły: czy to jest możliwe? Drogą naturalną? Jedna z tych mam "urodziła" przez surogatkę, to raczej nie ona rodziła. Wiadomo, że gwiazdy mają kasę, to może to in vitro, albo surogatki, albo ciche adopcje?... Pytam serio, bo pani na biologii w LO mówiła nam, że kobiety do 35 roku życia mają szanse, a potem nie, A jeśli już, to dzieci są kalekie. Pytam z ciekawości. Z góry dzięki za grzeczność:). Pozdrawiam
  7 sty 16:02 | ocena: 71%
  Liczba głosów:14
  71%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~echhh do ~możecie mi wierzyć: A wiesz, że "przypadkowość" nie ma nic wspólnego z wiekiem matki? To może zdarzyć się każdemu, najczęściej tym młodszym. Gdyby każde "przypadkowe" dziecko miało kompleksy, to byłoby ich ponad połowa wszystkich ludzi :) Współczuję rodzeństwa.
  6 sty 14:40 | ocena: 75%
  Liczba głosów:8
  75%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~./. : ...Małgorzata Korzuchowska nie jest gwiazdą, jest marną aktoreczką, ktora zaistniała tylko w Polsce....stawianie jest obok tak popularnych nazwisk jak m.in. Janet Jackson, Halle Berry itd to jeedka jest śmieszne:)!
  6 sty 14:57 | ocena: 72%
  Liczba głosów:44
  72%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy