#SzybkiTemat
Udostępnij
Udostępnij
21

Złote Globy 2017: wszystko, co musisz wiedzieć o gali rozdania nagród

W nocy z 8 na 9 stycznia zostaną wręczone drugie po Oscarach najważniejsze nagrody filmowe, czyli Złote Globy. Wśród faworytów wymieniani są: Casey Affleck, Natalie Portman, Ryan Gosling, Emma Stone oraz filmy i seriale: "Manchester by the Sea", "La La Land", "Westworld", "The Crown", "Atlanta", "Mozart in the Jungle". Co roku statuetki trafiają do różnych aktorów, ale nie zmienia się jedno - za każdym razem gala obfituje w wiele skandali. Więcej dowiecie się z naszego wideo!

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (26)

  ~Protagoras z Abdery : Zapamiętajcie sobie cymbały onetowskie, że jak ustalacie tytuł doniesienia, to nie używajcie słowa "musisz". To brzmi po chamsku i po prostacku nie mówiąc już o tym, że wy cymbały nikogo do niczego nie zmusicie i słusznie ! Nie jesteście zresztą od zmuszania do czegokolwiek. Wy macie dawać kulturalną a nie chamską i prostacką rozrywkę, informować i kształcić. Z tym ostatnim jest w Onecie najgorzej a było całkiem nieźle. Np. była żelazna zasada, że dana wiadomość mogła widnieć na portalu maksimum dobę i znikała. Pojawiały się nowe tytuły. Teraz jak się ukaże zakazana morda pewnego grzyba, to trzyma się tego portalu jakby była przyspawana. Denerwuje to tylko internautów w wyniku czego lecą przekleństwa na onet a to tylko przez zaniedbanie i brak przestrzegania regulaminu.
  8 sty 14:14 | ocena: 84%
  Liczba głosów:66
  84%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~gosc : Nic nie" musicie" wiedziec o tej imprezie , to nie wasz kraj,inne zycie, inna demokracja cos co trudno wam zrozumiec.
  8 sty 16:12 | ocena: 84%
  Liczba głosów:26
  84%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~abcd : Nic nie musze o tym wiedziec
  8 sty 14:18 | ocena: 97%
  Liczba głosów:42
  97%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy