#Technologie.100
Udostępnij
Udostępnij
256

Freedom ship - niezwykły projekt pływającego miasta

Ma zabierać na swój pokład 100 tysięcy ludzi, mieć własny system metra, 25 pokładów z bankami, szpitalami, hotelami, stadionami sportowymi, a nawet pełnoprawną szkołą. Freedom Ship, który ma być ponad 5 razy dłuższy niż legendarny Titanic, ma być prawdziwym, pływającym miastem.

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (526)

  ~MatkaBolka : Jest takie ważne pytanie, którego zadawania nauczyłem się od swojej trenerki - "po co?" Warto je sobie zadawać ZAWSZE, może się okazać, że wielu niedobrych rzeczy można uniknąć. Po co budować taki statek, po co budować kilometrowy budynek, po co... ???? NAPRAWDĘ na ziemi, gdzie miliony ludzi nie maja dostępu do czystej wody (czasem do ŻADNEJ) nie ma spraw ważniejszych od bicia dziwnych rekordów?
  28 gru 16 14:43 | ocena: 80%
  Liczba głosów:619
  80%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Prastary grusz : Powiedz mi, po co jest ten statek?
  - Właśnie, po co?
  - Otóż to. Nikt nie wie po co i nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten statek? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa To jest statek na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym statkiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to jest nasze, przez nas wykonane, i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest statek społeczny, w oparciu o sześć instytucji, który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu. I co się wtedy zrobi?
  - Protokół zniszczenia.
  - Zapamiętaj: Prawdziwe pieniądze zarabia się na drogich, słomianych inwestycjach.
  28 gru 16 17:46 | ocena: 57%
  Liczba głosów:211
  57%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~realista : jestem przeciwko - to byłoby straszne, ochrona środowiska dzisiaj jest coraz ważniejsza. Bardzo łatwo będzie o katastrofę w takim megastatku. Jeśli była by katastrofa - to ilu ludzi zginie to raz a dwa jak środowisko wodne by ucierpiało - niewyobrażalne skutki i zniszczenie o nie wyobrażalnych rozmiarach.
  28 gru 16 14:16 | ocena: 74%
  Liczba głosów:312
  74%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy