#Technologie.100
Udostępnij
Udostępnij
6

Macierewicz zapowiada tysiące dronów polskiej produkcji dla naszego wojska

Antoni Macierewicz zapowiada inwestycje w drony polskiej produkcji. Nasze wojsko ma otyrzmać tysiące takich maszyn.

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (440)

  ~malkontent : Proponuję aby trzon polskiego wojska stanowili mysliwi z dubeltówkami i drużyny harcerskie z latawcami [ jeszcze tańsze niz drony i całkowicie bezgłośne] , latawców można mieć miliony bo modelarzy nam nie brakuje , papieru ,sznurka i drewna tez . Całość doskonale pasuje do OTK z wodzem naczelnym Antonim wspaniałym . Takie wojsko można jeszcze wzmocnić łucznikami z klubów sportowych oraz kusznikami z amatorów rekonstrukcji bitwy pod Grunwaldem .Działania i pomysły ministra wojny zaczynają przerażać , zaczynał podnosić Wojsko Polskie z "ruiny " opowieściami o niewidzialnych samolotach , rakietach i antyrakietach , następnie o śmigłowcach a teraz mówi o dronach i OTK . W efekcie będą latawce i harcerze w lesie "śmigający "rączo ,niczym sarenki .Można jeszcze przypomnieć Panu Ministrowi ,że w czasie II wojny światowej wykorzystywano psy z podwieszonymi ładunkami do niszczenia czołgów . Do wykorzystania są jeszcze gołębie , sokoły i nietoperze itp , które można zastosować do walk w powietrzu .
  10 lis 16 00:37 | ocena: 89%
  Liczba głosów:272
  89%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~W - 70 : Czy wreszcie pan Nadprokurator Generalny nie może pozamykać pyskatych mord piszących takie bzdury na naszego gen. Jasnowidza Antoniego XIII. Przecież w takiej atmosferze to bidula nie stworzy żadnego batalionu a coż dopiero kilku brygad. To realizacji tak poważnych przedsięwzieć należy oprócz wiedzy /której nie posiada/,zaplecza /którego nie ma/ posiadać KADRĘ / którą już częściowo zlikwidował/ aby ustawić działa w obojętnym kierunku, poza wschodnim !!!!!!!!, bo południe niegrożne,zachód jeszcze trochę przyjazny a wschód tak uzbrojony i oczekujący w gotowości bojowej,że wystarczy od ogłoszenia startu 36 godzin aby całkowicie rozpieprzyć Nowogrodzką i inne punkty dowodzenia obłędnych szwejków.
  11 lis 16 11:00 | ocena: 100%
  Liczba głosów:9
  100%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~no bo co : Jaki jest PiS świadczy o tym list Giertycha do antka maciarka...
  Szanowny Panie Ministrze! W dniu 15 lipca 2016 roku w imieniu Pana jako Ministra Obrony Narodowej reprezentującego Skarb Państwa Prokuratoria Generalna Skarbu Państwa przesłała mi odpowiedź na pozew w sprawie o rentę dla żony i córki oficera BOR, który zginął w katastrofie smoleńskiej. W tym dokumencie obok innych bulwersujących stanowisk zawarto w Pana imieniu twierdzenie, iż: Skarb Państwa nie bierze odpowiedzialności cywilnej za skutki dla rodzin osób, które zginęły w tej katastrofie. W tym dokumencie obok innych bulwersujących stanowisk zawarto w Pana imieniu twierdzenie, iż: Skarb Państwa nie bierze odpowiedzialności cywilnej za skutki dla rodzin osób, które zginęły w tej katastrofie. Ponadto napisano w Pana imieniu, że w wyniku katastrofy smoleńskiej i śmierci jedynego żywiciela rodziny "nie nastąpiło znaczne pogorszenie sytuacji życiowej powódek". Nadmienić należy, że do pozwu dołączyliśmy dokumenty, które wskazywały na fakt utrzymywania przez zmarłego oficera swojej rodziny i odnoszące się do niepełnosprawności dziecka, którym obecnie opiekuje się samotnie wdowa. Nadto zażądano w Pana imieniu od dziecka i matki po 7200 złotych kosztów procesu, które mają być wypłacone za rzecz Skarbu Państwa w związku z dochodzeniem przez nich renty.
  W tym kontekście chciałbym zapytać, że rzeczywiście uważa Pan za mieszczące się w granicach jakiejkolwiek cywilizacji, a nawet podstawowej logiki wymienianie nazwiska zmarłego tragicznie oficera na uroczystościach wojskowych, a w tym samym czasie kwestionowanie faktu, że tragedia, która dotknęła jego żonę i kilkuletnią córkę pogorszyła ich sytuację życiową i domaganie się na dodatek zapłaty pieniędzy za fakt dochodzenia swoich praw.
  Mam wrażenie, że działania, które podejmuje Pan publicznie zostały całkowicie zaprzeczone przez podejmowane w Pana imieniu działania o charakterze niepublicznym.
  W tym kontekście chciałbym Panu przypomnieć, że Pana Klub Parlamentarny złożył projekt ustawy, która zakładał specjalną rentę dla dzieci zmarłych Prezydentów RP. Fakt, że pod wpływem nacisku opinii publicznej PiS wycofał ten projekt nie zmienia ogólnego przeświadczenia, że rodzina żołnierza, który zginął na służbie jest traktowana w sposób podły, a rodziny powiązane z obecną władzą mają otrzymywać specjalne przywileje.
  Roman Giertych.
  11 lis 16 10:56 | ocena: 100%
  Liczba głosów:10
  100%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy