#Technologie.100
Udostępnij
Udostępnij
14

Samsung Galaxy S8 - co już wiemy o najnowszym flagowcu z Korei?

Samsung Galaxy S8 to kolejny smartfon, na którego premierę czeka wiele osób. Galaxy S7 był jak dotąd najlepiej przyjętym smartfonem tego roku. I nic dziwnego, bo tegoroczny flagowiec Samsunga w znakomitym stylu spełnił wszystkie oczekiwania.

Oczywiście czas szybko płynie, a proces produkcji jego następcy jest już w zaawansowanej fazie. Choć koreański gigant milczy, co chwila pojawiają się nowe, mniej lub bardziej sprawdzone informacje i przecieki na temat Galaxy S8.

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (135)

  ~rapete papete : Już nakręca się spiralę, powoli , systematyczne wtłacza się umysły/ niektóre na poziomie Kubusia Puchatka/ że oto nadchodzi coś wielkiego, na miarę lądowania obcej cywilizacji na Ziemi, powoli jak sączenie jadu, zachęcanie szeptem , reklama, musisz to mieć. Atmosfera będzie tak nakręcona, że w dniu premiery tłum , wyrzucając często poprzedni sprzęt/nadal dobry/ popędzi i kupi kolejnego................... gniota. Pozdrawia wszystkich/są tacy?/ trzeźwo i rozsądnie myślących.
  29 lis 16 13:13 | ocena: 82%
  Liczba głosów:81
  82%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~007 : Czekam dnia kiedy w końcu tzw. projektanci i wysoko opłacani inżynierowie zaczną robić PO LUDZKU jedna z NAJPROSTSZYCH rzeczy w smartofonach.

  Boki w Smartfonach powinny być "W KANT", a Nie Półokrągłe !

  Od jakości boków zależny KOMFORT trzymania i BEZPIECZEŃSTWO całego urządzenia !
  Im pewniejszy chwyt tym większy nasz komfort i tym bardziej czujemy ZADOWOLENIE z trzymania i UŻYTKOWANIA smartfona.
  Chwyt kiedy urządzenia łatwo wyślizguje się z reki jest chwytem NIE Pewnym = NIE komfortowym.

  Od pewnego czasu wysoko opłacani inżynierowie zaczęli BEZMYŚLNIE naśladować jedni po drugich i kopiować wzór Półokrągłych boków smartfonów. Obserwuję, że coraz takich więcej.
  To jest ŹLE ❗
  Nie dość, że boki czyli powierzchnia za która chwytamy jest Trudniejsza do trzymania to, do tego jest jeszcze …… gładka (?). Przecież powierzchnia gładka ŁATWIEJ WYŚLIZGUJE się z ręki ❗

  Uważam, że boki smartfonów powinny być "w KANT" i do tego powinny mieć tzw. Fakturę czyli jakiś delikatny wzorek. Dzięki temu To DROGIE urządzenie trudniej wyślizgiwałoby się z reki.

  Miałem kiedyś gumowe/silikonowe "plecy" na smartfona gdzie boki były z wzorem "gęsia skórka". Chwyt był Super. To był Inny Świat.

  Teraz mam smartfon który ma Półokrągłe boki i wszystko jest wykonane z gładkiego, śliskiego tworzywa i ubolewam nad tym.

  Oprócz tego Nie wiem czemu Tylko 1 firma Sony robi jedną z Najpotrzebniejszych i Podstawowych funkcji w Smartofonach tzn. OCZKO na tzw. smycz. Jakiś pasek lub sznurek ozdobny na nadgarstek.

  Dawniej, a pewnie i teraz wszystkie aparaty foto miały pasek który to zanim wzięło się do ręki aparat należało założyć sobie na szyję, po to żeby gdy wypadnie ci z reki nie rozbił się o podłogę/ziemię. Albo taki pasek na szyję albo chociaż pętelka na nadgarstek już by wystarczyła i załatwiałaby sprawę.

  Warto pogadać o tym pomyśle z tymi którym smartfon wylądował na cementowym chodniku/asfalcie.
  Kiedyś zwykłe i WSZYSTKIE tel. komórkowe miały takie oczka.
  25 lis 16 06:26 | ocena: 100%
  Liczba głosów:344
  45%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~DRON : Czekam nie czekam, kogo to obchodzi, po co tyle jadu, odwaliło Wam, nie lubię Sama i koniec, albo lubię.
  Ja lubię i czekam cierpliwie, jesteście zainfekowani krytykanctwem sami nic nie wiecie ale innym chętnie dokopiecie.
  pozdrawiam Was abnegaci
  25 lis 16 11:16 | ocena: 85%
  Liczba głosów:14
  85%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy