#Technologie.100
Udostępnij
Udostępnij
4

Technologie znane z gier, które stały się rzeczywistością

Wiele technologii, które widujemy od lat w grach wideo i filmach science fiction stały się już rzeczywistością. Ich przegląd możecie zobaczyć w naszym krótkim wideo.

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (26)

  ~-------------- : Nie wiem ja­ka broń będzie użyta w trze­ciej woj­nie świato­wej, ale czwar­ta będzie na maczugi. Einstein.
  17 gru 16 09:56 | ocena: 97%
  Liczba głosów:41
  97%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~kiki do ~marzan: Ludzie będą zawsze bo człowiek mysli abstrakcyjnie i potrafi sie zaadaptować . Ludzie będą wykorzystywać cechy maszyn ( pancerze wspomagane lub elementy cybernetyczne. Powstaną sprzęgi maszyna -człowiek w której człowiek będzie w stanie dzięki maszynie przetworzyć i przyswoić informacje w tempie komputera ale obliczeń dokona maszyna a czlowiek w ułamku sekundy podejmie decyzję . I nadal będzie myślał ( kombinował jak człowiek) . Ale spotkalem w filmach fantastycznym jeden raz maszyny które były od człowieka cwańsze, lepsze i wrednieszne. CZy ktoś pamięta Screamers ? To były maszyny absolutnie poza wyobrażeniem człowieka do tego stopnia że nawet zaczęły odczuwać ludzkie emocje. Ewentualnie 2 typem maszyn były "replikatory" z Gwiezdnych wrót,
  17 gru 16 13:30 | ocena: 50%
  Liczba głosów:2
  50%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~psik do ~shrek: A to ziemia nie jest płaska? Prezes mówił że nikt nie będzie nam wmawiał że białe jest białe a czarne jest czarne..
  17 gru 16 13:13 | ocena: 88%
  Liczba głosów:9
  88%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy