#Onet
Udostępnij
Udostępnij
0
Umieść na stronie

Onet24: spór o wybór szefa RE

 • W Brukseli szefowie unijnych państw wybierają przewodniczącego Rady Europejskiej.
 • Drugie referendum w sprawie niepodległości Szkocji mogłoby się odbyć w przyszłym roku. Powód takiej decyzji? Oczywiście Brexit.
 • Piłkarska reprezentacja Polski awansowała na 12. miejsce w rankingu FIFA. Tak wysoko sklasyfikowana nie była jeszcze nigdy wcześniej.
 • Hawaje są pierwszym amerykańskim stanem, który złożył do sądu wniosek o zablokowanie nowego dekretu imigracyjnego prezydenta Donalda Trumpa.
więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (27)

  ~fra.k : "Często pojawia się pytanie: "jak" i "czym" piorą mózgi w PiS-lamie? Moim zdaniem wyjaśnienie jest proste. Po pierwsze, Żoliborski gnom, sam będąc człowiekiem nienormalnym lecz przebiegłym gromadzi wokół siebie ludzi specjalnej troski: z połamanymi kręgosłupami moralnymi, tępych karierowiczów, ludzi sprzedajnych, ludzi małostkowych i zakompleksionych, którzy zdają sobie sprawę że nic nie znaczą. A ambicje mają duże, wręcz nie powstrzymane. Przykładem jest chociaż obecna prezes Trybunału. Tacy ludzie gotowi są wykonać każdą brudną robotę byle tylko zrobić karierę. Po drugie, gnom sam uwielbia połamać kręgosłupy tym, którzy jego zdaniem nie spełniają wymagań. Oni pracują na wyścigi, bo prezes nagradza stanowiskami i nie żałuje kasy państwowej. Po trzecie, te ludzkie pokraki bez czci i honoru sami przyciągają podobnych im aby nie zagrozili im ludzie mądrzy, których w Polsce jest pełno. Tak tworzy się sitwa ludzi podłych, którzy nie rozumieją co to znaczy spojrzeć sobie w twarz np. przy porannym goleniu. Proszę popatrzeć jak oni idą ramię w ramię i jak się nawzajem popierają."
  9 mar 15:05 | ocena: 89%
  Liczba głosów:19
  89%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~adam : Nie ma żadnego sporu w UE PiS musi pogardzić się że nie ma więcej cudów a jak na niego liczą to chyba żyją w świecie fantazji. A jak to koniecznie mają chęć wybierania kogoś na jakieś stanowisko to mogą rozpisać wybory na stróża w Boże Ciało tu jestem pewna że mogą uzyskać poparcie dla swojego kandydata. Koniec Cudów dla PiS Rząd większościowy plus prezydent Duqa to i tak każdy się ze mną zgodzi nazbyt wiele.
  9 mar 15:11 | ocena: 91%
  Liczba głosów:12
  91%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Mona : Mam akurat włączony w tym momencie Polsat News.Już wiadomo że Tusk ponownie został wybrany na następne 2,5 roku Przewoniczącym Rady Europy.To się Kaczyński ze złości zapluje na śśmierć, a ciśnienie go rozsadzi.PISowska nienawiść i głupota ponosi spektakularną klęskę.Gdzie jesteście PISowskie trolle.Czyżby czekaliście na instrukcje i przekaz dnia z Nowogrodzkiej.Szybko instrukcje dla was nie przyjdą to i pewnie jakiś czas z wami mamy spokój.Ale możecie liczyć na waszego PISowskiego kolegę na ONETowym dyżurze, który właśnie zablokuje nie tylko moją wypowiedż ale też innych waszych adwersarzy.
  9 mar 17:15 | ocena: 57%
  Liczba głosów:7
  57%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy