#Plejada
Udostępnij
Udostępnij
0
Umieść na stronie

Małgorzata Potocka: osoba w moim wieku jest zmarnowana w naszym kraju

Małgorzata Potocka kilka lat temu wyraziła chęć udziału w programie "Taniec z gwiazdami". W rozmowie z Plejadą aktorką wyznała, że marzy o występie w tanecznym show. Przy okazji podzieliła się smutną refleksją na temat swojego wieku.

Małgorzata Potocka (63 l.) zyskała rozpoznawalność dzięki licznym rolom filmowym. Prywatnie była żoną Józefa Robakowskiego oraz Grzegorza Ciechowskiego z zespołu Republika. Gwiazda pozostaje aktywna w mediach i często pojawia się na salonach.

W rozmowie z Plejadą Małgorzata Potocka odniosła się do pytania o potencjalny udział w programie "Taniec z gwiazdami". Aktorka nie kryła żalu, że kobiety w jej wieku nie są doceniane.

- Kiedy proponowano mi "Taniec z gwiazdami", byłam na takim stanowisku, które nie pozwalało mi wziąć udział w tym programie. Teraz marzyłabym o tym - wyznała Małgorzata Potocka. - Myślę, że osoba w moim wieku jest kimś, kto pomaga takim kobietom, jak ja uwierzyć w siebie, nie zrezygnować, akceptować siebie i ruszać do wyzwań. Taka osoba jak ja jest zmarnowana w tym kraju kompletnie - dodała aktorka.

To nie pierwsza tego typu wypowiedź Małgorzaty Potockiej na temat tego, co dzieje się w kraju. Niedawno aktorka w ostrych słowach odniosła się do obecnej sytuacji kobiet w Polsce.

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (5)

  ~eutanazja? : A co ja mam powiedzieć ?- mam 50+ , wiele lat pracy i wiele chorób , nie mam pracy(perfidnie zwolniona) i szans na nią- bo kto przyjmie schorowaną kobietę w tym wieku?
  ZUS oczywiście odmówił mi renty(wnioski od 4 lekarzy specjalistów) a do opieki nie pójdę -honor mi nie pozwala
  19 mar 08:03 | ocena: 100%
  Liczba głosów:6
  100%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~dana : ja mam 60 lat, czuje sie swietnie,dbam o siebie,pracuje ,nie ma mowy o nianczeniu wnuczat(choc bardzo je kocham),odwiedzam systematycznie kosmetyczke,fryzjera,jednym slowem przynaleze do"starszej mlodziezy";jednak mam ten komfort,ze Polske opuscilam wiele lat temu...i dobrze mi z tym
  19 mar 08:44 | ocena: 85%
  Liczba głosów:7
  85%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~kobieta : Madrze mowi. W polsce to osoby po 50 sa na marginesie zycia. Na szczescie nie mieszkam w polsce i jestem w wieku Malgosi a czuje sie mlodo i co chce to robie. Chodze na fitness i dla rozrywki pracuje jeden dzien w tygodniu. Mam duzo wolnego czasu dla siebie.
  20 mar 12:33 | ocena: 100%
  Liczba głosów:4
  100%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy