#Rozrywka.100
Udostępnij
Udostępnij
27

Coraz mniejsza oglądalność "Belle Epoque"

Stacja TVN nadała na razie trzy odcinki serialu "Belle Epoque". Średnia oglądalność serialu wynosi 2,33 mln widzów.

Najwięcej widzów zgromadził pierwszy odcinek. Trzeci miał już jednak o milion widzów mniej.

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (437)

  ~and2 : Pierwszy odcinek jechał na reklamie, zrobionej w taki sposób, jak by to był serial światowej.po drugim odpadły osoby,widzące ,że to kicha, obecnie odchodzą widzowie,których serial usypia . To chyba największa wpadka telewizji, tak niezbornego scenariusza , gry dawno nie widzieliśmy. Stroje wszystkich prosto z pralni i prasowalni, nie wiedziałem, że chłopi i biedacy chodzili w tamtym czasie w czyściutkich ubraniach i mówili wszyscy jednym typem języka, obojętnie,czy małe dziecko,czy dziadek, czy pan czy chłop wszyscy mówią takim samym językiem. Zakładam, że ostatni odcinek może milion ludzi obejrzy, będziemy mieli policzonych przynajmniej ludzi o niewybrednych gustach.
  5 mar 09:17 | ocena: 88%
  Liczba głosów:391
  88%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Demon : Miał być hit,a wyszedł kit. Najbardziej w tym filmie żenujące jest to, że główny bohater na końcu filmu wyjaśnia, jak doszedł do rozwiązania zagadki kryminalnej. Tym sposobem reżyser doszedł do wniosku, że widzowie są tak tępi, że trzeba im wyjaśnić ową zagadkę. W żadnym szanującym się kryminale jest to zbędne. To widz ma ją wspólnie rozwiązywać z bohaterem, to widza trzeba zmusić, aby logicznie myślał. Scenariusz tego serialu jest katastrofalny, płytki i bardzo naiwny, a mimo to główny bohater, jak na talerzyku na koniec filmu daje wykład ze swojej dedukcji. To żenujące. Oglądalność spada, a będzie jeszcze gorzej.
  5 mar 09:33 | ocena: 82%
  Liczba głosów:327
  82%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~JacekKryminalista do ~Demon: Nie do końca zgodzę się co do twojej tezy nt zabiegu wyjaśnienia zagadki w końcowych scenach... Stosuje się go dosyć często , być może wychowałeś się na nowych skandynawskich kryminałach ale polecam ci totalny old school... Aghate Christie i postać detektywa Poirot'a tam zawsze detektyw zbierał wszystkich podejrzanych i wyjaśniał jak doszedł do rozwikłania zagadki oraz wskazywał winnego... być może masz fragmentaryczną wiedzę na temat kryminału i oceniasz jak widać błędnie.
  5 mar 14:07 | ocena: 86%
  Liczba głosów:60
  86%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy