#Rozrywka.100
Udostępnij
Udostępnij
40

"Ułaskawienie": Grażyna Błęcka-Kolska w nowym filmie Jana Jakuba Kolskiego

Grażyna Błęcka-Kolska wystąpi w nowym filmie Jana Jakuba Kolskiego - "Ułaskawienie". Nie będzie to pierwszy raz, gdy Kolscy spotkają się na planie. Pracowali razem między innymi przy "Jasminum" oraz "Wenecji".

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (56)

  ~Pograbek : Po przeczytaniu wywiadu z Kolskim w miesięczniku "Uroda Życia" (moim zdaniem godna konkurencja dla "Pani" czy "Twojego Stylu") postanowiłem obejrzeć wszystkie jego filmy, co w czasach internetu jest bardzo łatwe. Udało mi się znaleźć praktycznie wszystkie, oprócz "Magneto" i najnowszego "Las, 4 rano". Największe wrażenie zrobiły na mnie "Pogrzeb ziemniaka", "Pornografia" i "Wenecja". Pani Błęcka-Kolska najpiękniej wyglądała natomiast w filmie "Grający z talerza", gdzie grała Kostuchę z ogromnymi, anielskimi skrzydłami.
  4 kwi 10:20 | ocena: 87%
  Liczba głosów:41
  87%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~telewidz : świetnie, uwielbiam ogladac panią Grażynę. Kogel -mogel mogę ogladac w nieskonczoność. Tak było i jeszcze ciagle jest w Polsce jak pokazano w Kogel -mogel.To właśnie pani Grazyna przyciąga widza jej osobowość, jakiś ukryty wdzięk, no i dla mnie oczywiście znakomity aktor w przeswietnej roli docenta pan Zdzisław Wardejn.Uwielbiam ich oboje w tym filmie,a zwłaszcza jego zaloty itd...
  4 kwi 09:40 | ocena: 93%
  Liczba głosów:80
  93%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~M do ~wir: Drewnianą? Pani Grażyna Błęcka - Kolska posiada bardzo dobrą sztukę aktorską i jest wartościową osobą. Nie robi nic na siłę, żeby się tylko przypodobać i błyszczeć. Wolę tę Panią od np. skrzeczącej Pani Kożuchowskiej czy innego tego tego typu wykreowanych aktorek.
  4 kwi 11:05 | ocena: 95%
  Liczba głosów:22
  95%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy