#Rozrywka
Udostępnij
Udostępnij
0
Umieść na stronie

Dominika Gwit w ostatnim wywiadzie o metamorfozie. "Nie chce mi się już o tym rozmawiać"

Dominika Gwit od lat pytana jest o spektakularną metamorfozę, jakiej doświadczyła. Najpierw w kilka miesięcy straciła 50 kg, jednak niedługo potem dopadł ją efekt jo-jo. W programie "Gwiazdy Cejrowskiego" po raz ostatni opowiedziała o tym etapie swojego życia.

Dominika Gwit (28 l.) wywołała niemałe poruszenie tym, jak kilka miesięcy temu straciła 50 kg w ciągu 10 miesięcy. Jej metamorfoza zachwyciła media, a sama aktorka zaczęła pisać o tym książkę. Niestety, niedługo potem dopadł ją efekt jo-jo, przez co gwiazda znowu stała się obiektem artykułów prasowych.

W wywiadach często pytana była o całą przemianę oraz efekt jo-jo. Niedawno zdecydowała się ostatni raz poruszyć ten temat. Zrobiła to w programie "Gwiazdy Cejrowskiego".

- Minęło już dużo czasu od momentu, kiedy to się wydarzyło. Ostatni wywiad miał być kropką nad i. Tak miało być. Nie chce mi się już o tym mówić, bo już nawet nie wiem, co mam mówić - powiedziała w programie Dominika Gwit. - Nagle uświadomiłam sobie, że jestem w obsesji, że nie mam życia, że jestem w amoku, że jestem uzależniona od gadania o tym. (...) Żyłam tym, żeby dojść do tego, żeby iść do sklepu i założyć rozmiar 36. Potem uświadomiłam sobie, że całe Twoje życie toczy się wokół tego - dodała aktorka.

Co jeszcze o metamorfozie i zaskakującym efekcie jo-jo powiedziała Dominika Gwit? Jak na jej przemianę zareagowali fani oraz czytelnicy jej książki "Moja droga do nowego życia"? Czy skorzystała z porad psychologa?

Obejrzyjcie fragment programu "Gwiazdy Cejrowskiego", w którym wystąpiła Dominika Gwit. Cały odcinek programu możecie obejrzeć pod tym linkiem.

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (9)

  ~lunia34 : czy ta babka mogłaby sobie wreszcie zamówić iqacai i zrzucić połowę tego co wcześniej?? Wtedy to już była przesada, bo źle wyglądała i wiadomo jak się skończyło. ale na jakiejś normalnej diecie i iqacai może spokojnie w dwa miesiące zrzucić około 15 kilo, tylko niech coś próbuje robić, zwłaszcza, że ma teraz chłopaka który tyle schudł.
  20 mar 11:47 | ocena: 100%
  Liczba głosów:5
  40%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~a ako da : do. ,,: twoje zaineresowanie siega najwyzszych szczytow skoro juz o swicie zoztaly napisane DWA komentarze. Oczywiscie jak zwykle pelne jadu ktory juz wylewa ci sie z geby.
  20 mar 11:04 | ocena: 50%
  Liczba głosów:4
  50%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~osika : Do lunia 34 -- najlatwiej dawac rady innym. Nie zawsze przyczyna tycia jest tzw. obzarstwo.
  20 mar 12:20 | ocena: 80%
  Liczba głosów:5
  80%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy