#Rozrywka
Udostępnij
Udostępnij
10

Dorota Wellman poprowadzi nowy program

W niedzielę 19 lutego stacja TTV pokaże pierwszy odcinek nowego reality show "Dzień, w którym pojawiła się forsa". Program poprowadzi Dorota Wellman, która niedawno zakończyła współpracę z popularną siecią supermarketów. W każdym odcinku programu jedna potrzebująca rodzina znajdzie pod swoimi drzwiami walizkę ze znaczną kwotą pieniędzy... Czy niespodziewane bogactwo rozwiąże ich problemy, czy tylko doprowadzi do konfliktu?

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (315)

  ~frania : Największą wadą Pani Doroty Wellman, okazała się jej postura. Nikogo nie interesuje zasób intelektualny, bo nie wiedzieć czemu, mądra kobieta, to w/g mężczyzn chudzina, najlepiej opleciona jak witka wokół grubasa z mózgiem konia. To co przeczytałam jest straszne. Nie posądzałam Polaków o aż taką inercję umysłową. Gdzie tu pole do popisu dla geniuszy w nastroszonych jak Einstein piórach, dla Skłodowskiej, opuszczonej i wyklętej, dla zwykłego Janka Muzykanta? Ponadprzeciętność, to dla rodaków ciężki kąsek do przełknięcia.
  17 lut 18:11 | ocena: 66%
  Liczba głosów:103
  66%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~krystyna : yes Jeżeli ktoś nie ma predyspozycji do pokazywania sie na antenie to sa inne zawody nie koniecznie na wizjii wellmanowa nawet do radia sie nie nadaje ,bo glos ma wrzeszczący wiec niech siedzi sobie w domku ,nachapala sie wiec niech odpoczywa i zapisuje sie na cwiczenia Ja zawsze pije kawę ogladając program i chce ogladac osoby wyciszone ,nie koniecznie parskajace cala gebą krzykliwe ,jasne .Jest moda na piekne uzebienie ,no i dobrze ,ale nie mozna calym ryjem sie smiac bo to nie jest estetyczne....p prostu wulgarne ...........
  18 lut 11:30 | ocena: 72%
  Liczba głosów:11
  72%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~starsza do ~starapiękna: Ja znam osobę wybitnie inteligentną. W wieku 20 lat skończyła dwa fakultety. Wysokiej klasy fachowiec, która trzy razy była zwalniana z dyrektorskich stołków, bo jej miejsce potrzebne było dla asystenta posła, albo innego pociotka.Musiała wyjechać za granicę, bo nie pije, nie ma kochanka i co najgorsze, jest praktykująca katoliczką. Nie opowiadaj bajek o inteligencji pani Wellman, bo raczej bezczelność i tupet. Zrobiła jakiś taki program głupota w/g Wellman polegający na skopiowaniu różnych filmików z Discovery.
  17 lut 18:23 | ocena: 70%
  Liczba głosów:74
  70%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy