#Rozrywka
Udostępnij
Udostępnij
30

Kazik Staszewski: Polska jest moją matką, a matki się nie wybiera. Rząd jako taki zawsze będzie złem

Kazik Staszewski jest znany z tworzenia piosenek, stanowiących komentarz do tego, co dzieje się w Polsce. Wyjaśnił, że "Polska jest jego matką, a matki się nie wybiera". Zaznaczył przy tym, że nie chce mieć nic wspólnego z obecną sytuacją w naszym kraju. Co jeszcze powiedział artysta?

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (42)

  ~Stary Żabol : Niestety, Kaziu, czasy teraz takie, jak w komentarzu Normalnego obok. Jak się nie opowiesz, to i tak Cię gdzieś przypiszą. Jak odpowiedział Niemiec Kramerowi w "Vabanku" na zdanie, że nie interesuje się polityką, "ale polityka interesuje się panem".
  20 mar 18:18 | ocena: 100%
  Liczba głosów:34
  100%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Takich szanuję ! : Szanuję tych celebrytów, wszelkiego rodzaju pieśniarzy, aktorów ze spalonych teatrów, autorytety różnego pokroju, którzy nie stają po żadnej stronie opcji politycznej i dochowują wierności publiczności !Opowiadanie się po którejś ze stron, stawia takiego/ sławnego / po jednej stronie, a On sam dostaje oklaski tylko od jednej połowy !
  20 mar 18:28 | ocena: 87%
  Liczba głosów:31
  87%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~SymPatyk : Nie jestem fanem Kultu i Kazika, ale bardzo lubię posłuchać jak "leci" w radiu. Bardzo go szanuję jako artystę, ale niech teraz nie odwraca kota ogonem. Czytałem wywiad z nim przed ostatnimi wyborami parlamentarnymi i jawił się w nim jako wyborca PiS-u i to taki zadeklarowany. Nie przewidział, że to może tak wyglądać? Szczerze mówiąc miałem go za bardziej inteligentnego.
  20 mar 18:48 | ocena: 59%
  Liczba głosów:22
  59%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy