#Rozrywka
Udostępnij
Udostępnij
0
Umieść na stronie

Natalia Siwiec zdradza, jak robi selfie. 50 ujęć? Nowa aranżacja mieszkania?

Natalia Siwiec uchodzi za jedną z najpopularniejszych użytkowniczek Instagrama wśród celebrytek. Wokół jej sposobu robienia sobie zdjęć urosło kilka legend. Tylko Plejadzie modelka zdradza, jak jest naprawdę.

Natalia Siwiec zyskała sławę jako Miss Euro 2012. Od tamtej pory celebrytka często pojawia się na salonach oraz w programach telewizyjnych. Przez lata aktywności zgromadziła spore grono fanów na Facebooku czy Instagramie. To właśnie tam pokazuje m.in. wnętrza swojego mieszkania.

Na jednej z ostatnich imprez, które odbyły się w Sweet Living Home Inspirations, Natalia Siwiec zdemaskowała legendy wokół swoich selfie. Zapytaliśmy celebrytkę, czy to prawda, że zanim wybierze odpowiednie zdjęcie, musimy zrobić 50 różnych fotografii.

- 50 zdjęć? Na pewno nie tyle, jest tego mniej. Czasem po prostu szukam dobrego światła, bo to ono jest najważniejsze. Żeby znaleźć odpowiednie ujęcie, robi się pięć zdjęć i wystarczy - wyznała z uśmiechem Natalia Siwiec w rozmowie z Plejadą.

Jak przygotowuje się do zdjęć Natalia Siwiec? Dlaczego czasem poświęca więcej czasu na zrobienie selfie? Obejrzyjcie nasz materiał wideo.

więcej
    Napisz Komentarz

    Skomentuj jako pierwszy.

    Pokaż więcej komentarzy