#Wyluzuj
Udostępnij
Udostępnij
65
Umieść na stronie

Eurowizja 2017: Natalia Szroeder ocenia szansę Kasi Moś na wygraną. Dostało się Edycie Górniak...

Eurowizja 2017 już w maju. Polskę będzie reprezentowała Kasia Moś, która za trzecim podejściem wygrała krajowe eliminacji do konkursu. W ubiegłym roku o wygraną rywalizowała z nią m.in. Natalia Szroeder. Co powiedziała o szansach koleżanki na zwycięstwo na Eurowizji?

Natalia Szroeder (21 l.) od kilku lat działa na rynku muzycznym, a w ubiegłym roku ukazała się jej debiutancka płyta zatytułowana "Natinterpretacje". Na krążku znalazł się m.in. singiel "Lustra", z którym brała udział w eliminacjach eurowizyjnych do Eurowizji 2016. Jedną z jej rywalek była Kasia Moś, która w tym roku wygrała możliwość reprezentowania Polski w 62. Konkursie Piosenki Eurowizji organizowanym w Kijowie.

W rozmowie z Plejadą Natalia Szroeder oceniła propozycję, z jaką Kasia Moś będzie reprezentowała Polskę w konkursie. Czy podoba jej się utwór "Flashlight"?

- Bardzo trzymam za Kasię kciuki. Podobnie jak w zeszłym roku, tak i w tym strasznie mi się podoba jej piosenka. "Flashlight" to fajny, pompatyczny, lekko eurowizyjny numer - powiedziała nam Natalia Szroeder.

Zapytaliśmy Natalię Szroeder o to, czy sama ponownie spróbuje swoich sił w eliminacjach eurowizyjnych. Piosenkarka wyznała nam, że na razie nie planuje kolejnego startu.

- Na razie nie planuję udziału. Zeszłoroczna decyzja była bardzo spontaniczna, w ogóle tego nie planowałam - wyznała Natalia Szroeder. - Tylko nie planuj tak, jak Edyta Górniak, czyli 20 lat - dodał żartobliwie Jan Kliment.

Co odpowiedziała mu Natalia Szroeder? Co myśli o Eurowizji? Obejrzyjcie nasz materiał wideo.

62. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się 9, 11 i 13 maja 2017 roku w Kijowie.

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (11)

  ~Ej do ~Dług: Na bank! Ale nie będzie.
  24 mar 15:17 | ocena: 100%
  Liczba głosów:5
  100%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~xxl do ~Fil: Pisanie głupot i wymyślanie teorii spiskowej to domena Polaków, w tym twoja. Zażyj tabletki na przeczyszczenie, może rozjaśni ci tez myślenie przy okazji.
  21 mar 22:48 | ocena: 100%
  Liczba głosów:10
  20%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Dług : A piszcie co chcecie. To chociaż show jej zrobią, a nie lasery i napisy ... Na tle tego wszystkiego jej piosenka się wyróżnia jak będzie miała dobre show to nie przyjdzie tak bez zauważenia. To musi się wyróżniać, o to w tym chodzi. To chwała Bogu, że będzie w koncu na to kasa. Ale z tego co pamiętam, Kasia mówiła ostatnio na wizji, że miała pomysł ale Tvp nie ma na to pieniędzy... To jak to w końcu jest? Zamin oskarżycie o coś to pomyślcie. A Tvp pewnie nie ma na ESC bo wysłała 30 mln na Ukrainę ostatnio ;) hmmm słyszałam że te przygotowania tam strasznie idą, Kasia śpiewa u nich na finale krajowych kilka dni później... Mnie to cieszy bo długi trzeba spłacić ! W top 10 bedzie na bank!
  21 mar 20:40 | ocena: 100%
  Liczba głosów:8
  25%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy