#Kultura.100
Udostępnij
Udostępnij
3

Paweł Małaszyński o "Belle Epoque"

Paweł Małaszyński przyznał, że nie wie, czy "Belle Epoque" mu się podobało, czy nie. - Nie jestem w stanie ocenić, czy mi się podobało, czy mi się nie podobało, nie mam dystansu - zdradził i dodał, że ocenę pozostawia widzom.

Przyznał również, że chciałby zmienić coś w swoim bohaterze w niektórych scenach. - Dojdę do tego za parę miesięcy, kiedy zobaczę cały sezon - powiedział. Aktor w nowym serialu TVN gra główną rolę. Co jeszcze powiedział? Zobaczcie.

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (125)

  ~gość : Wiele hałasu wielki budżet i nazwiska efekt ... marny. Po pierwsze serial bardziej przypomina przedstawienie teatralne niż film nie wiem czy taki był zamysł, po drugie charakteryzacja poza strojami jakoś nie oddaje ducha tamtych czasów sam Małaszyński z tą współczesną brodą wygląda jak współczesny mężczyzna w stylizowanych ciuchach z reszta aktorów jest podobnie, muzyka to już w ogóle jakiś dramat niby ma budować atmosferę ale jakoś nie buduje:) W ogóle mam wrażenie że miało to być przedstawienie teatralne a nie film bo wszystko na to wskazuje dialogi (dość drętwo recytowane), akcja, ujęcia, scenografia siedzę i oglądam to przedstawienie z świadomością że to jednak film i stąd pewien dysonans i brak przyjemności z oglądania:)
  7 mar 14:19 | ocena: 84%
  Liczba głosów:57
  84%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~vipera : Serial nie nadzwyczajny jak go reklamowała TVN,bez przesady, już podobna była "Komisja morderstw", w której też P. Małaszyński grał. Nie główną rolę ale zawsze (to odnośnie jego nieobecności długiej na małym ekranie). Chyba wyczuli potrzebę nagłośnienia tego serialu bo sam w sobie nie porywa. Kiedyś też tak zrobili ze " Świadkiem koronnym" - premiera z udziałem AT!!! Cyrk i tyle bo film cieniuśki i słabiuśki... I też P. Małaszyński w głównej roli...
  6 mar 17:24 | ocena: 79%
  Liczba głosów:63
  79%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Agusia :
  A mnie się podoba. Trzeba poczuć ten klimat i te czasy. Pięknie pokazany Kraków w tamtych czasach. Stroje aktorów i obsada pasuje do tego serialu dobrze oddaje ducha tamtych lat. A i akcja pozwala zachęcić widza do dalszego oglądania bo w każdym odcinku coś nowego. W końcu powstało coś innego niż te nudne "sagi" tanie romansidła, tasiemce, które od lat są na antenie i z góry można wiedzieć co będzie dale się działo. Super.
  7 mar 14:29 | ocena: 56%
  Liczba głosów:23
  56%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy