#Lifestyle.100
Udostępnij
Udostępnij
572

Cała prawda o chemii z Niemiec

Wielu Polaków uważa, że niemieckie proszki do prania lepiej piorą i pachną. Tymczasem przeprowadzone badania pokazują, że prawda jest zupełnie inna...

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (357)

  ~espan : Oczywiście , że niemiecka chemia jest lepsza . Niemcy dodają więcej detergentu do chemii co za tym idzie np proszki lepiej dopierają , ale też mogą uczulić niektóre osoby. Ja od lat stosuje niemieckie proszki i nie ma możliwości i mowy o zamianę na polskie . Koncerny polskie niech przestaną oszukiwać ludzi i tak jak w programie TVP powiedziano ,że dosypywane kolorowe kulki do proszków nic nie dają tylko ludziom się mąci w głowach. Czesi dowiedli , że niemieckie chemie są bardzo dobre. W Polsce na każdym kroku się oszukuje ludzi .
  27 lut 15:12 | ocena: 93%
  Liczba głosów:348
  93%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~stereotyp : Polska proszki są bardziej rozcieńczone, bo Polacy więcej sypią? A może odwrotnie? Polacy więcej sypią, bo proszki są rozcieńczone. Może trzeba zacząć sprzedawać te bardziej skoncentrowane i reklamować jako wydajniejsze? Mniej się nadźwigamy piachu niosąc zakupy.
  Tu mi się przypomina historia jak firma obuwnicza wysłała dwóch agentów, żeby rozpoznali rynek w Afryce. Za jakiś czas jeden pisze: "nie mamy tu czego szukać, bo tu wszyscy chodzą boso", a drugi: "przyślijcie każdą ilość, bo tu wszyscy chodzą boso".
  25 lut 20:11 | ocena: 96%
  Liczba głosów:411
  96%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Zez do ~Kob: Proszę zwrócić uwagę przy zakupie na marke produktu. Nie można kupować marek mało znanych. Rów ówcześnie wszelkie napisy na produkcie typu German Qualitat czy flaga niemiecka powinny od razu wzbudzić brak zaufania do produktu. Sugeruję też kupować proszek w opakowaniach foliowych. Widać wtedy jaka objętość ma proszek. Jesli wizualnie jest mniejszej objętości niż znane marki to na 100% jest to dziadostwo produkowane w Polsce ę które zawiera praktycznie sama sol i zapach. Kupując proszek w kartonie trudno określić jaka objętość ma zawartość. Dlatego tak popularne są opakowania kartonowe. Proszę nie sugerować się ilością pran na opakowaniu i napisami o wysokiej koncentracji produktu. Nie ma na to żadnych norm i każdy może pisać co mu pasuje. Równocześnie chciałbym zwrócić uwagę na plyny do plukania. Ilość środka zmkekczajacdvo w płynie wynosi od 3 do 12%. Wszystkie produkty o nie znanych nazwach maja ok 3%. Nie można się sugerować napisem koncentrat. Nie ma na to żadnych norm. Należy po prostu kupować produkty znanych marek. Nie ma szans żeby dobry płyn kosztowal mniej niż 5pln.po prostu środek zmkekczajacdvo jest drogi.
  28 lut 08:56 | ocena: 100%
  Liczba głosów:6
  100%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy