#Lifestyle.100
Udostępnij
Udostępnij
211

Cynamon – właściwości odchudzające i zdrowotne

Cynamon to nie tylko aromatyczna przyprawa. Ma również właściwości zdrowotne, a także... odchudzające. Może mieć zbawienny wpływ na nasz wygląd. Przyspiesza przemianę materii, wpływa korzystnie na pracę mózgu i naszą koncentrację. Co więcej jest znakomitym afrodyzjakiem.

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (8)

  ~Ania : Lepiej od cenyamonu działa na odchudzanie błonnik, który syci na dłużej i nie dostarcza przy tym kalorii. Ja spozywam błonnik od naturwitt.pl i schudłam 4 kilo w miesiąc. Ale inne błonniki też działają.
  8 mar 13:55 | ocena: 100%
  Liczba głosów:2
  0%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Zofia : Suplement który opisałaś jest po prostu fenomenalny. Jak do tej pory nie spotkałam niczego bardziej skutecznego. Udało mi się razem z therm line pro schudnąć trwale 6 kg w zaledwie miesiąc. Zdecydowanie polecam!
  23 kwi 21:03
  Liczba głosów:0
  0%
  0%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Iwona : Różnie bywało ze skutecznością sposobów na odchudzanie których próbowałam. Najgorze było to że po bardzo krótkim czasie aga wracała do poprzedniego poziomu, albo nawet skakała w góre. W tym roku się zmotywowałam, ogarnęłam dobrą dietę i zumbę 3 x w tygodniu. Do tego kupiłam Therm line pro, który okazał sie fenomenalnie wpływać na metabolizm i jestem inną kobietą - schudłam 8 kg i dzięki treningom zumby mam w sobie dużo więcej energii :))
  23 kwi 21:02
  Liczba głosów:0
  0%
  0%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy