#Lifestyle.100
Udostępnij
Udostępnij
54

Czym zastąpić futra i skóry?

Według raportu fundacji "Viva!"hodowla zwierząt futerkowych odbywa się w strasznych warunkach. Jedną z gwiazd, która zniechęca do kupowania futer, jest Michał Piróg. Argumentuje, że można je zastąpić produktami nienaturalnymi. Czyli właściwie czym?

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (14)

  ~KUKA : jak dlugo rozklada sie futro sztuczne a jak dlugo prawdziwe . co lepsze dla ekologi?co z futrami ktore juz kupili ludzie za duze pieniadze wyrzucic?a moze zamknijmy sklepy miesne i czekajmy az zwierzaki zjedza nas.a tak dla informacji to zeby wychodowac piekne futro zwierzaka musi sie mu zafundowac krotkie ale w dobrych warunkach zycie tak jak u swini.nie dajmy sie zwariowa c ludziom ktorzy swoim zachowaniem nie wszystkim sie podobaja.i maja swoje fanaberie. PAN BOG PODZIELIL ZWIERZETA NA TE DO POZYWIENIA CZLOWIEKA UBRANIA I DO PRZYJAZNI JAKO ZWIERZETA DOMOWE..
  22 lut 20:41 | ocena: 75%
  Liczba głosów:8
  75%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Heniek : Obecna technologia pozwala na to, że facet może urodzić dziecko a zamiast pięknego, naturalnego i ekologicznego futra firmy odzieżowe proponują nam jego sztuczne substytuty, tymczasem człowiek ma podpisać bumagę, że gdy będzie prawie martwy, to sanitariusze będą go mogli wypatroszyć na części zamienne dla jakichś bogatych cwaniaków. Chore to i nienormalne!
  22 lut 20:00 | ocena: 77%
  Liczba głosów:9
  77%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~rolnik : dlaczego nie powiedzą jak bardzo trzeba zatruć naturalne przyrodę i min. ludzi aby stworzyć nienaturalne produkty. fabryki, smród, zanieczyszczone powietrze, woda, ziemia i w końcu rośliny i zwierzęta które jemy! poza tym chodzi o zniszczenie Polskiej hodowli, rolnictwa i przemysłu. pseudo ekolodzy to dobrze opłacani biznesmeni. dlaczego nie zajmą się myślistwem? bo głównie polują politycy, lekarze, prawnicy nawet niepotrafiący posługiwać się bronią, a ranne dzikie zwierzęta konają w większych męczarniach jak te z klatki.
  22 lut 21:36 | ocena: 100%
  Liczba głosów:3
  100%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy