#Lifestyle.100
Udostępnij
Udostępnij
2

Jak wygląda codzienne życie transseksualistów w Polsce?

W Polsce żyje ok. 120 tysięcy osób transseksualnych. Dla osoby transseksualnej życie w obcym ciele stanowi życiowy dramat, co więcej musi się ona zmagać z przejawami nietolerancji ze strony społeczeństwa.

Jak wygląda życie transseksualistów w Polsce? Poznaj Lucy i Laurę - bohaterki najnowszego reportażu Marcina Wyrwała. Oto historie dwóch kobiet, które, by czuć się sobą, musiały całkowicie odmienić swoje życie.

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (29)

  ~jaki portal takie gwiazdy do ~KON: a co się dziwisz?przecież te szmatławe portaliki i pseudo redaktorzy razem z TVNem i Faktem kiedyś z ur wy i dzieciobójczyni Katarzyny W.prawie celebrytkę zrobili
  5 lis 16 12:42 | ocena: 91%
  Liczba głosów:12
  91%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~kres : Czy autor nie pomylił transwestytów z transseksualistami? Bo to zupełnie co innego. Pokazują jednych a pisze o drugich. W Polsce wśród 35 mln Polaków żyje ~120 tys. transseksualistów. I dla takiej garsteczki należy naginać prawa czy wręcz je łamać, by im się zdawało, że są zdrowi i mogą się domagać wszystkiego pewnie łącznie z udziwnionymi związkami między sobą, a i w perspektywie z adopcjami, tak jak ma to miejsce z h o m o s i a m i, którzy bezbronne dzieci będą krzywdzić, by tylko ich ego zostało połechtane. To teraz dewiacje będą robić za normę, a norma ze sztabem medyków i prawników będzie działać na ich rzecz. Ludzkość tą chorą liberalizacją i tolerancją pomieszaną z akceptacją sama sobie szykuje zagładę. ‘Po nas choćby potop’ to motto tych zaprzańców.
  5 lis 16 13:08 | ocena: 50%
  Liczba głosów:6
  50%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Tomasz Piotrowski : Opuścił syna i męża i teraz lata w sukience po mieście. Zawsze zastanawia mnie ta ich niby wrażliwość , kiedy w rzeczywistości całe to towarzystwo jest narcystyczne i egoistyczne. Liczy się tylko to co ja chcę, nawet kosztem bliźnich, których potem oskarżę o homofobię.
  5 lis 16 11:54 | ocena: 75%
  Liczba głosów:29
  75%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy