#Lifestyle.100
Udostępnij
Udostępnij
27

Niebezpieczeństwa, które czają się w twojej kosmetyczce

Niektóre produkty kosmetyczne nie nadają się do użycia, kiedy ich data ważności wygasa. Mimo to wiele pań postanawia nadal ich używać. To błąd! O czym warto pamiętać, by kosmetyki nam nie zaszkodziły?

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (10)

  ~fsdfa : Ktorych nie uzywac po UPLYWIE daty waznosci - prawidlowa odpowiedz: zadnych!!!
  10 lis 16 19:38 | ocena: 100%
  Liczba głosów:6
  100%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~zoil : Jasne, kupuj, kupuj, bo nowa moda, bo przeterminowane, kupuj. Nabijaj kabzę producentom, kup kolejną pomadkę, potem kolejny kosmetyk. Co tam makijaż, ważne jest kupowanie, to już sukces sam w sobie. Kup jeszcze skrzynkę, bo musisz to badziewie gdzieś trzymać. Kiedyś kupowało się tusze do rzęs w kostce ze szczoteczką, taki kosmetyk starczał na bardzo długo i był świetny. Teraz kupujesz tusz i nie wiesz ile go jest w pojemniku, ale jedno jest pewne: już po miesiącu jest do kitu i nie wiadomo, czy wysechł czy było go tak niewiele. Kupuj kolejny, wydawaj forsę na rzecz, której produkcja to koszt bardzo niewielki w porównaniu z forsą, którą musisz wyłożyć. Kupuj, bo producent musi mieć nową willę, samochód i wszystkie inne dobra, które ty możesz zobaczyć tylko na zdjęciu. Kupuj, bo to, co było modne 2 miesiące temu, już jest passe. Kupuj !
  11 lis 16 09:09 | ocena: 100%
  Liczba głosów:2
  100%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~kasia : ja mam kredkę,konturówkę do oczu ponad 30lat.Jest fajna,nie uczula ,nie rozmazuje sie.Kupiłam ją w Stelli na Józefczaka w Bytomiu.W tych latach nic w drogeriach nie było,no i w innych sklepach też.A teraz to te najlepsze cienie,drogie uczulają.
  11 lis 16 08:49 | ocena: 100%
  Liczba głosów:2
  100%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy