#Lifestyle.100
Udostępnij
Udostępnij
1117

Rośliny, które oczyszczą powietrze w twoim domu

Polska ma najgorsze powietrze w całej Unii Europejskiej. Nawet na wsi nasze domy narażone są na toksyczne zanieczyszczenia. Z pomocą nadciągają rośliny doniczkowe...

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (96)

  ~tes do ~Anna: Jeśli zasobność portfela oceniasz przez posiadanie własnego domku... współczuję. wielu ludzi odziedziczyło domy po rodzicach i nie stać ich na jakiekolwiek zmiany. W latach dziewięćdziesiątych polecane było ogrzewanie gazowe, gaz był jednym z najtańszych wariantów i sporo właścicieli zadłużyło się aby ponieść koszt wymiany, a co za tym idzie - oszczędności. Tylko że, gaz podrożał i zamiast oszczędności zaczęły się pojawiać duże koszty plus raty do spłacenia kredytów. Dla niezbyt zamożnych alternatywą stało się ogrzewanie miałowe, bo miał węglowy był bardzo tani. Wielu niezamożnych znowu się nabrało i kiedy wzrósł popyt na miał - wzrosły również ceny miału, o 100%. W kraju, gdzie ponad 50% społeczeństwa boryka się z problemami finansowymi, priorytetem jest niestety oszczędność, a nie ekologia. Żeby to zrozumieć, wystarczy spojrzeć na sprawę inaczej niż tylko przez pryzmat własnego -zasobnego - portfela. Zwłaszcza, iż u nas jest przyjęte, że skoro jest popyt i czegoś sprzedaje się dużo więcej - to nie można się zadowolić większym zyskiem, ale należy wyśrubować ceny tak, aby stać się krezusem z dnia na dzień. To jest chora ekonomia.
  29 lis 16 10:39 | ocena: 92%
  Liczba głosów:51
  92%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~za co : Patrzycie na zachód,ludzie puknijcie sie w głowę,ile zarabia sie w Polsce a ile na zachodzie,kogo stać kupic piece zamontować to wszystko a potem opłacać gaz,za 1350zł !!! Na wsi na 10domów 1 może na to stać!
  28 lis 16 23:55 | ocena: 86%
  Liczba głosów:96
  86%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Anna : Mieszkam na terenach gdzie podłączony jest gaz ziemny .Oczywiście ja od razu podłaczyłam sie do ogrzewania gazowego natomiast pozostali sąsiedzi którzy mieszkają juz od dawna nie podłączyli sie do tego ogrzewania ponieważ nie ma takiego obowiązku .Finał jest taki ,że sąsiedzi pala w piecach czym się da i kopcą strasznie i zatruwają środowisko i nas . Dlaczego w Polsce nie można zmusić mieszkańców do podłączenia się do ogrzewania ekologicznego w tym przypadku gazowego.Wszyscy mieszkańcy są właścicielami prywatnych posesji i domów ( nie są to biedni ludzie) ale prawo w Polsce jest tak skonstruowane ,że debatuje się nad problemem zanieczyszczenia środowiska podaje się statystyki ile osób umiera z powodu zatruwania środowiska przez spalanie węgla , miału itp . i nic się z tym problemem nie robi .Wystarczy wydać ustawę o obowiązku podłączenia się do ekologicznego żródła ogrzewania !!!!!!!!!!!!!! na terenach prywatnych .
  28 lis 16 21:53 | ocena: 100%
  Liczba głosów:230
  45%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy