#StylŻycia
Udostępnij
Udostępnij
2237
Umieść na stronie

Istnieje życie po śmierci? Naukowcy są już pewni. I mają dowody

Brytyjscy naukowcy zbadali ponad 2 tys. osób, które doświadczyły zatrzymania akcji serca i śmierci klinicznej. Wyniki badań są zaskakujące. Aż 40 proc. badanych przyznało się, że pamięta pewne rzeczy po tym, jak stwierdzono u nich śmierć kliniczną. A 2 proc. badanych twierdzi, że doświadczyło "wyjścia poza własne ciało".

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (1036)

  ~misiek do ~clemens: A czymże, jak nie powstaniem "samo z siebie" jest mówienie, że stworzył je Bóg. Nie przyjmujesz, że życie mogło powstać "samo z siebie", ale nie przeszkadza ci tłumaczenie, że stworzył je Bóg, który istniał od zawsze i nikt go nie stworzył. Co robił ten Bóg, zanim stworzył życie i wszechświat ??? Dlaczego stworzył go w tym a nie w innym momencie ??? Czy w ogóle czas istniał, zanim bóg stworzył wszechświat ??? Załatwienie wszystkiego stwierdzeniem "stworzył to Bóg" nie wyjaśnia kompletnie nic.
  18 sie 16 22:33 | ocena: 71%
  Liczba głosów:637
  71%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~racjonalista do ~clemens: Skąd się biorą pioruny? Czy na słońcu pali się drewno? Czy gwiazdy, to dziury w nieboskłonie przepuszczające boskie światło? Takie i podobne pytania zadawali sobie twoi przodkowie, zanim nauka wyjaśniła naturę zjawisk niezrozumiałych dla prostych ludzi. Nie przyszło ci do głowy, że jesteś na razie zbyt niedouczony, żeby zrozumieć pewne sprawy? Być może za twojego życia nie otrzymasz odpowiedzi na wiele pytań, ale ślepa wiara jest receptą na życie tylko dla ludzi pozbawionych ciekawości albo zastraszonych przez facetów w czarnych sukienkach.
  18 sie 16 22:54 | ocena: 77%
  Liczba głosów:445
  77%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Human : jesli byla by to nawet prawda to jest to najwieksze przeklenstwo ludzkosci. czlowiek cale zycie sie meczy i wegetuje, przeklinajac kazdy dzien w jego zyciu, bo 99% ludzkosci nie zyje a wegetuje. a piotem jeszcze po smierci wieczna moze kara za to pieklo na ziemi. mam 39 lat i chce juz umrzec, jestem zmeczony, ciagla walka o przezycie, wegetacje bo zyciem bym tego nie nazwal, a sa jeszcze tacy co maja jeszcze gorzej i nie rozumiem o co oni walcza, by bogaczom napelniac kieszenie. by byc niewolnikiem 21 wieku robiacym na armie pasozytow ktorym wszystko sie nalezy za darmo.
  18 sie 16 23:29 | ocena: 83%
  Liczba głosów:352
  83%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy