#Zdrowie.100
Udostępnij
Udostępnij
123

Jak walczyć z włókniakami?

Włókniaki miękkie to niegroźne zmiany nowotworowe, które mogą pojawić się na każdym etapie naszego życia. Są to małe narośla pojawiające się na skórze, zwykle w okolicach karku, pachwin, pach bądź powiek. Jak skutecznie z nimi walczyć? Sprawdź!

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (121)

  ~emeryt : "Endoekologia zdrowia" Iwan Nieumywakin - tam jest opisane jak usunąć włókniaki. Kupić w aptece 3% wodę utlenioną (nadtlenek wodoru)
  chyba buteleczka kosztuje 1,50 zł. i smarować kilka razy dziennie, palcem lub wacikiem. Działa bo sam sprawdziłem na sobie. Nie znika w ciągu jednego dnia tylko trzeba systematycznie smarować przez kilka miesięcy. Sami zauważycie jak się zmniejsza aż wreszcie zniknie całkowicie bez śladu, bezpiecznie bez ingerencji dermatologa czy chirurga - praktycznie zero kosztów, tylko cierpliwość i systematycznie smarować. Pozdrawiam.
  5 sty 16:26 | ocena: 84%
  Liczba głosów:89
  84%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~anka : Potwierdzam, że można usunąć sokiem z glistnika.Włókniaka należy potrzeć lekko po wierzchu pumeksem (nie do krwi, tylko żeby naruszyć naskórek) i następnie pocierać sokiem z glistnika. Najlepiej posadzić sobie roślinę w doniczce, ucinać po kawałku łodyżki i smarować 1-2 x dziennie. Zaklejać opatrunkiem jałowym, gdyż pod wpływem soku narośl jest niszczona i wydziela się żółty brudzący sok. Po kilku dniach przestać smarować. Narośl powinna zaschnąć i odpaść . Ważne: powinno odpaść wszystko razem z czarnymi korzeniami, które widoczne są jako czarne kropki. Jeśli korzeń zostanie, narośl odrośnie.
  5 sty 16:13 | ocena: 82%
  Liczba głosów:46
  82%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~chirurg samoistny : Ja po prostu po zdezynfekowaniu spirytusem /trochę szkoda, bo można wypić :)/ włókniaka, okolic i nożyczek po prostu nożyczkami do paznokci /takimi małymi/ odciąłem sobie te paskudztwa - miałem cztery pod obu pachami - a następnie znowu dezynfekcja i plaster. I tyle. Jak dotąd - jakieś trzy lata - spokój.
  6 sty 11:39 | ocena: 100%
  Liczba głosów:8
  100%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy