#Zdrowie.100
Udostępnij
Udostępnij
5

Kobiety oburzone spotem NFZ

W sieci pojawił się kontrowersyjny spot opolskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia promujący  profilaktyczne badania piersi. Wideo wywołało sporo kontrowersji, zwłaszcza wśród żeńskiej części oglądających. "Wiesz, że lubię patrzeć, kiedy podskakują, jak biegasz”, "Ich widok zawsze poprawia mi humor" - komplementują panowie ze spotu. Wiele internautów uznało, że choć sama inicjatywa jest świetnym pomysłem, to forma jest zupełnie nietrafiona.

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (92)

  ~jota : Nie ma sprawy, będziemy się badać nawet bez namawiania. Ale warunek że badania będą na nowoczesnych urządzeniach i jak coś wyniknie to nie będę czekała tygodniami na lekarza. A jak się dostanę już do niego to nie będę obdzierana z godności i człowieczeństwa. Jak widzę co się dzieje w Krakowie na Garncarskiej to wolę już umrzeć w spokoju, niż być tak leczona.
  16 gru 16 18:27 | ocena: 89%
  Liczba głosów:29
  89%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~wg : Jak się ogląda czołowe gwiazdy Pudelka i innych portali, to kobiety obnoszą się ze swoim biustem na co dzień i wszędzie. Prężą go, podnoszą, powiększają, odsłaniają - dla kogo? dla koleżanki? Dla swojego pupila kotka? pieska?
  A jak facet powie, że mu się podobają, to; cham! prostak! burak! Jest mnóstwo reklam opartych na kobiecych piersiach, czy ktoś je do tego zmusza? Jak mają nagie sesje, to jakie fantastyczne mają uzasadnienia, rozebrała się bo ........! Pierw trzeba zacząć się szanować, a dopiero potem wymagać tego od innych. Jak kobieta usłyszy komplement o swoich piersiach od faceta który jej się podoba, to YES! YES! YES!, jak powie jej to facet, na którym jej nie zależy, to cham, prostak, cebulak!
  16 gru 16 17:27 | ocena: 63%
  Liczba głosów:96
  63%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~a. : Prostactwo i buractwo na całego. Kobieta jako gadżet erotyczny, który ma dbać o siebie, żeby facetowi było miło. Ktoś tam chyba uspadł na głowę. Ciekawe, co powiedzieliby faceci, jakbyśmy im odpowiedziały reklamą badań jąder - badajcie się, bo tak lubimy was tam macać
  16 gru 16 10:52 | ocena: 73%
  Liczba głosów:143
  73%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy