#Zdrowie.100
Udostępnij
Udostępnij
113

Szwedzi stworzyli billboardy reagujące na dym papierosowy. Kaszlą, gdy ktoś przy nich zapali

Ten billboard... kaszle, gdy tylko pojawi się obok niego osoba paląca. To bardzo oryginalna kampania szwedzkiej sieci aptek. Ma zachęcać do rzucenia palenia!

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (24)

  ~czytelniczka 58 : Nie jest powiedziane że palenie nie szkodzi.Mój wujek nigdy nie palił,nie palił też nikt z jego bliskiego otoczenia,zmarł na raka płuc.Jakiś czas temu czytałam że na paczkach papierosów pojawią się zdjęcia które zachęcą do rzucenia palenia,i takowe się pojawiły.Tylko nie powinno być na nich wizerunku z niby chorym człowiekiem,ma jednej paczce pan pod aparaturą,a na innej wygląda jak z kostnicy.I tu pytanie,dlaczego nie nakleją takiego zdjęcia na butelce z wódką,jak to niektóry tato znęca się nad rodziną,a w domu gromadka małych dzieci i zmęczona mama?ja zapalę,-4 papierosy w ciągu dnia,jeżeli stwierdzę że mi nie służą, przestanę palić,ale nikt nie musi mnie odstraszać takimi nieetycznymi zdjęciami na paczce.
  18 sty 14:21 | ocena: 71%
  Liczba głosów:42
  71%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~mitu : Nie widzę tu nic genialnego. Widzę tu natomiast piętnowanie ludzi, którzy pracują, płacą podatki - w tym na służbę zdrowia, która być może przyda im się na starość. Jednym się przyda, inni nie zdążą skorzystać.
  18 sty 15:37 | ocena: 85%
  Liczba głosów:7
  85%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~HerrFlick : Ciekawe, co zrobią rządy, gdy wszyscy jak na komendę przestaną palić. Skąd wezmą forsę z akcyzy i VAT-u. Chyba dodatkowo opodatkują mleko i chleb.
  18 sty 15:09 | ocena: 90%
  Liczba głosów:20
  90%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy