#AutoŚwiat
Udostępnij
Udostępnij
0

Toyota Auris - jak wypada po liftingu?

Z pozoru Toyota Auris nie jest najbardziej ekscytującym autem, który został przetestowany. Ciekawe jest jednak, że lifting Auris przeszedł już dwa lata po swojej premierze. Razem z nim zadebiutował nowy silnik benzynowy z turbodoładowaniem, a także diesel od BMW.

Prezes Toyoty niedawno powiedział, że jeśli samochód nie ekscytuje, nie ma prawa być samochodem. Czy sprawdzi się to w przypadku Toyoty Auris?

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (4)

  ~gold : Widać że Toyota nie zlekceważyła sobie face-liftingu Aurisa , postarali się szczególnie jezeli chodzi o linie nadwozia , jest dynamiczna i nie przypomina ociężałego susła lecz auto które jest dynamiczne :) Najwazniejsze jak dla mnie jest jednak poszerzenie palety silników w jednostkę Turbodoładowaną , nie powiem czekałem na nią a teraz w koncu będe miał okazje popatrzyć jak się spisuje a kto wie , może nawet sam wybiore się przetestować :)
  31 sie 15 02:29
  Liczba głosów:0
  0%
  0%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~poi : Powiem tylko tyle: ZAJEBISTE WLOSY!
  19 sie 15 19:21
  Liczba głosów:0
  0%
  0%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~bart : Dobrze, że ktoś w końcu pomyślał, żeby w desce dorzucić kolorowy wyświetlacz. Niby mały bajer a jak życie ułatwia. Aktualnie mało kto nie korzysta z nawigacji czy to w telefonie, tablecie czy innym urządzeniu. Wbudowanie w kokpit takiego mechanizmu ułatwi sprawę nie jednemu kierowcy. Dobra robota.
  10 sie 15 15:35
  Liczba głosów:0
  0%
  0%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy