#Technologie.100
Udostępnij
Udostępnij
15
Umieść na stronie

Chengdu J-20 - chiński supermyśliwiec zaprezentowany na pokazach lotniczych

Chengdu J-20, czyli drugi po J-31, chiński myśliwiec piątej generacji zadebiutował przed szeroką publicznością podczas pokazów lotniczych w Zhuhai.

Dwa egzemplarze utrzymywanego dotąd w tajemnicy projektu Chengdu J-20 wzięły udział w ceremonii otwarcia pokazów. Maszyny przeleciały nad płytą lotniska, po czym jedna z nich wykonała kilka prostych akrobacji.

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (259)

  ~kpr rez Furman karamaba do Binio: Co prawda , to prawda i trudno zaprzeczyć o ostatniej przychylności niebios nad Polską w XX wieku , bo choćby świadczą o tym same tylko dwa " Cuda nad Wisłą " ten 1920 i ten z 1945 roku , choć wcześniej to różnie bywało . Dlatego z takim uznaniem o tym napisałem , zapomniałem tylko napisać ( co mi wytknąłeś natychmiast ) że to właśnie tak mniej więcej w listopadzie 1944 roku , Nasza Królowa Niebieska stanowczo nakazała Stalinowi wyzwolić Polskę , a po drodze także wyzwolić wszystkie co do jednego obozy Koncentracyjne i Obozy Zagłady na Ziemiach Polskich i Ziemiach Odzyskanych z setkami tysięcy żywych trupów w nich , ale za to, że sam Stalin był bezbożnikiem i komunistą i nie chodził ani do cerkwi ani do kościoła , to pozwoliła by tylko na ziemiach polskich zginęło mu podczas wyzwalania Jej Kraju ponad milion Sowietów , a na Niemieckich dwa razy tyle i już nigdy nie zobaczyli swych ruskich ojców i matek , bo im się chciało zemsty na katoliku Hitlerze i Niemcach i gonienie Niemców aż do Berlina , a przecież katolicyzm to sama dobroć i miłość i wybaczanie grzechów bliźnim , więc zemsta nie uchodzi . Dopiero w 55 lat po wojnie biskupi polscy i niemieccy zrobili sobie wzajemnie niedźwiedzia i dali sobie buzi , a ludność Polski znów ochoczo zaczęła jeździć do swych nowych przyjaciół na saksy i na roboty jak w 1939 roku .
  3 lis 16 13:50 | ocena: 92%
  Liczba głosów:13
  92%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  slawekkuba : Chinole już teraz robią większość światowej produkcji przemysłowej. Trzymają finansowo za jaja większość "cywilizowanego świata" plus Rosję, inwestują w innowacyjność, w obronność.
  Za lat kilkanaście odetną Europę i USA od produktów przemysłowych - okaże się, że Europa i USA nie mogą same produkować butów, koszul, gaci, mikserów, komputerów, telewizorów itd. Odetną finanse. Poczekają rok, dwa i wyślą armię, żeby zrobiłą porządek na ogarniętych wojnami domowymi terenach Europy i USA. I będziemy mieli jedno państwo globalne z wiodącą rolą żółtej rasy.
  3 lis 16 08:35 | ocena: 70%
  Liczba głosów:182
  70%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~kpr rez karamaba do ~zbig: Już mi mycka spadła jak zobaczyłem generała Głodzia naczelnego marszałka polnego tych hufców , na paradzie wojskowej , podczas Święta Niepodległości w tamtym roku , w sztylpach , przy wszystkich orderach za zasługi i za waleczność i w czapce generalskiej na czele tych pancernych i skrzydlatych zastępów aniołów , pospołu z największym rycerzem Rzeczpospolitej niejakim Macierewiczem na białym koniu ze skrzydłami huzarów na plecach i płomiennie przemawiającego do naszych " sił zbrojnych i narodu " z PiS . Jak chcesz to się możesz pochylić i mi tę myckę podać , a najlepiej podczas takiej parady wojskowej .
  3 lis 16 10:56 | ocena: 78%
  Liczba głosów:128
  78%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy