#Sport.100
Udostępnij
Udostępnij
0

Ostra odpowiedź Kowalczyk do hejtera

Za Justyną Kowalczyk ostatni start w tegorocznym Pucharze Świata w Oslo. Po biegu na 30 kilometrów biegaczka z Kasiny musiała zmierzyć się z kilkoma internetowymi hejterami.

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (120)

  miecz1230 : Szanowna pani Justyno Kowalczyk Jest pani wielkim sportowcem i nim pozostanie do końca swoich dni , bardzo dziękuję za wielkie wzruszeń jakie mieliśmy oglądając panią prawie samotnie walcząc z cyborgiem Norweskim . Jestem starym facetem lecz naprawdę duma mnie rozpiera że mamy taki skarb w pani osobie. Niestety pani doskonale zna co nasi rodacy potrafią wypisywać nie tylko na sportowców , dzisiaj jak pani czyta to rozmowa w innym języku rodaka denerwuje , niestety nie jest nam dane żyć w zgodzie z innymi europejczykami , musimy pokazać swoje parszywe oblicze innym. Dobre jest że nie wszyscy rodacy nienawidzą innych , inaczej trzeba by pomyśleć o emigracji . Pani Justyno olewaj te wpisy gdyż to jest margines typu kibol
  14 mar 11:39 | ocena: 89%
  Liczba głosów:267
  89%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~margo : Justyna miej w "poważaniu" durne wpisy szkoda zdrowia i czasu na durne wpisy - takich "totalnych opozycjonistów" względem Ciebie najlepiej poczęstować obojętnością i pogardliwym uśmieszkiem to bardziej ich zaboli niż walka odpowiedziami ----- patrz: przykład obecny rząd --- pieski bez miski ujadają a TY rób swoje ! jeżeli krytykować będzie Cię ktoś kto osiągnie więcej niż TY to możesz ewentualnie posłuchać :) ale zazwyczaj najwięcej do powiedzenia maja nieudacznicy i zawistnicy - tzw LUDZKIE MIERNOTY !
  życzę zdrowia :)
  14 mar 12:30 | ocena: 87%
  Liczba głosów:114
  87%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~ana : Justyna jesteś i byłaś Naszą największą gwiazdą sportów zimowych, prawdziwy kibic potrafi docenić Twoją ciężką prace, Twoje wyniki, medale , puchary. Na dzień obecny nie ma i raczej nie widać Twojej zmiany, na zawsze pozostaniesz w moim sercu, zawsze będę Tobie kibicować i cieszyć się Twoimi występami a malkontenci niech ruszą się z fotela , niech zobaczą jak przez kilkanaście lat trudno jest utrzymać wysoką światową formę, ten sam komentarz kieruję do anty -wielbicieli Agnieszki Radwańskiej.
  14 mar 13:31 | ocena: 85%
  Liczba głosów:74
  85%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy