#Sport
Udostępnij
Udostępnij
7

Polscy kibice mają się czego bać? "Rosyjscy chuligani urządzą prawdziwy festiwal przemocy"

Piłkarskie mistrzostwa świata w Rosji będą pełne przemocy? Tamtejsi chuligani ostrzegają w dokumencie telewizji BBC zagranicznych fanów, że jeśli ci pojawią się w Rosji, zostaną pobici. - Przesłanie reportażu jest absolutnie jasne: rosyjscy kibice to bandyci - mówi Andrzej Zaucha. Jak przypomina jednak korespondent "Faktów TVN", brytyjska telewizja przestrzegała w podobny sposób przed Euro w Polsce i na Ukrainie. Wtedy prognozy się nie sprawdziły.

więcej
  Napisz Komentarz

  Popularne komentarze (106)

  ~Plugawy Łotr do ~pamiętliwy gnom: To był właściwie jedyny incydent tamtejszych EURO. BBC ostrzegała kibiców przede wszystkim angielskich. Nawet Sol Campbell zabrał głos w sprawie organizacji turnieju i przestrzegał przed Polakami. Generalnie nikomu włos z łowy nie spadł, a Rosjanie prawdopodobnie zostali zaatakowani tylko dlatego, ze urządzili sobie na ulicach Wawy Święto Flagi .Proszę zauważyc , źe większy wskaźnik incydentów związanych z kibicami miał miejsce podczas ostatnich MŚ w cywylyzowanej Francyi .
  18 lut 08:58 | ocena: 86%
  Liczba głosów:59
  86%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~Nikt : Epistemologia to dział filozofii zajmujący się racjonalnym podejściem do zagadnienia rozumienia i prawdy. Powyższa informacja medialna przedstawia wyrywkowe fakty potrzebne do poparcia własnej tezy. Informacja oparta na przemilczeni znanych faktów i przypuszczeniach. Czy kibice mają się czego bać? Trudno odpowiadzieć twierdząco lub przecząco bez zdefiniowania kto jest polskim i rosyjskim kibicem. Czy definicja polskiego kibica dotyczy grupy rodzin z nastoletnimi dziećmi oglądających zagraniczne mecze reprezentacji Polski przy telewizorze w dużym pokoju? Czy podobną definicję można zastosować do kibica rosyjskiego? Dla wywołania strachu definicja kibica rosyjskiego zawęża się do mniejszościowej grupy agresywnych ludzi którzy jawnie deklarują łamanie własnego rosyjskiego prawa. Jest to zatem margines społeczny a nie większościowa grupa kibiców rosyjskich, która również może się czuć zagrożona przedstawioną sytuacją.
  18 lut 08:24 | ocena: 78%
  Liczba głosów:70
  78%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  ~~ : Piłkarskie mistrzostwa świata w Rosji będą pełne przemocy? Tamtejsi chuligani ostrzegają w dokumencie telewizji BBC zagranicznych fanów, że jeśli ci pojawią się w Rosji, zostaną pobici."

  Noooooo , najbardziej wiarygodny.
  Mogli z naszymi zrobic wywiad , to napisalib by ze nasi groza trzecia wojna swiatowa.

  Mistrzowstwa w rosji zagrozeniem bo jakis jeden czy dwoch matolow typu nasi wydukali kilka zdan w pijackim zwidzie i do tego najbardziej wiarygodne BBC.
  18 lut 08:59 | ocena: 67%
  Liczba głosów:53
  67%
  100%
  Zgłoś oceń: -1 +1
  Pokaż więcej komentarzy